Zamknij

Panna młoda była przerażona. To wydarzyło się na jej ślubie

12.01.2023 12:46

Ta para młoda z pewnością nie tak wyobrażała sobie dzień swojego ślubu. W trakcie ich sesji zdjęciowej wydarzyło się coś przerażającego. Internauci komentują.

Panna młoda była przerażona. To wydarzyło się po jej ślubie
fot. Shutterstock/tiktok.com/@failarmy

Ślub to dla wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para chciałaby, żeby jej uroczystość przebiegła dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała. Jednak życie lubi zaskakiwać. Czasem w trakcie tego wyjątkowego dnia dzieją się rzeczy, na które nie sposób się przygotować. Jakiś czas temu przekonali się o tym pewni państwo młodzi. To, co wydarzyło się po ich ślubie, przeszło wszelkie pojęcie.

Zobacz także: Pan młody zaskoczył swoją wybrankę na weselu. "Rozwiodłabym się tego samego dnia"

Panna młoda była przerażona. To wydarzyło się na jej ślubie

To nagranie zostało opublikowane na profilu @failarmy na TikToku. Widać na nim pana młodego, który czule obejmuje swoją ukochaną. Para znajduje się na parkingu, niedaleko ruchliwej ulicy. Mężczyzna ubrany jest w czarny, elegancki garnitur. Kobieta natomiast ma na sobie przepiękną białą suknię z licznymi zdobieniami. Prawdopodobnie młodzi chwilę wcześniej wzięli ślub, a teraz pozują do sesji zdjęciowej. 

Wszystko przebiega idealnie, jednak do czasu... W pewnym momencie samochód, który stoi tuż obok pary, odjeżdża "porywając" suknię kobiety. Auto ciągnie za sobą też pannę młodą, jednak na szczęście trwa to tylko chwilę. Kobieta zostaje pozbawiona sporej części kreacji. Widać, że jest przerażona. 

Pan młody, który również jest bardzo zaniepokojony całą tą sytuacją, najpierw pomaga partnerce, a następnie rzuca się w stronę kierowcy samochodu. Ten jednak nie reaguje na jego wołanie i odjeżdża z piskiem opon. Nie wiadomo, kto siedzi za kierownicą auta. Jednak, jak wynika z opisu nagrania, możliwe, że jest to drużba.

Czas zwolnić drużbę - podpisano wideo na TikToku.

Internauci komentują

Nagranie błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Choć sytuacja wydaje się dość przerażająca, użytkownicy aplikacji są rozbawieni. Wiele osób przyznało, że film jest niezwykle zabawny.

Była dziewczyna prowadziła ten samochód.
 
Genialne! - piszą tiktokerzy.

A czy na twoim ślubie zdarzyło się coś nieprzewidzianego?

Zobacz także: Zapłaciła 5800 zł za suknię ślubną. Gdy ją zobaczyła, nie mogła uwierzyć

loader
Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

RadioZET.pl