Zamknij

Pan młody zaskoczył swoją wybrankę na weselu. "Rozwiodłabym się tego samego dnia"

14.12.2022 09:36

Ta kobieta z pewnością nie tak wyobrażała sobie dzień swojego ślubu. Podczas wesela pan młody postanowił zrobić jej "niespodziankę". "Uciekaj, żeby ratować swoje życie!" - krytykują zachowanie mężczyzny internauci.

Pan młody zaskoczył swoją wybrankę na weselu. "Rozwiodłabym się tego samego dnia"
fot. Shutterstock/tiktok.com/@mariannabolanos

Ślub to dla wielu kobiet jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda panna młoda chciałaby, żeby ten dzień był wyjątkowy i przebiegł dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała. Jednak życie, jak wiadomo, lubi zaskakiwać. Ostatnio przekonała się o tym Marianna De Oliveira. Tiktokerka w trakcie wesela została zaskoczona przez własnego męża.

Zobacz także: Tak tłumaczą swoją nieobecność goście weselni. Nagranie tiktokerki wywołuje burzę

Pan młody zaskoczył swoją wybrankę na weselu

Do tego nagrania z wesela dotarł portal kobieta.gazeta.pl. Na filmie ujęto moment krojenia tortu przez parę młodą. Na wideo widać świeżo upieczonych nowożeńców, którzy nabierają odrobinę ciasta na palec, a następnie wzajemnie go oblizują. Jednak po chwili pan młody, ku zaskoczeniu wszystkich, a przede wszystkim swojej małżonki, idzie o krok dalej.

Mężczyzna bierze talerz, na którym leży sporych rozmiarów kawałek tortu i wysmarowuje nim twarz panny młodej. Widać, że kobieta jest zszokowana zachowaniem męża. Po chwili jednak zaczyna się śmiać. Gdy podchodzi do niej mężczyzna, w odwecie bierze odrobinę tortu i wysmarowuje nim policzki ukochanego.

Zabiłabyś swojego męża? - brzmi opis nagrania.

Pan młody w ogniu krytyki

Nagranie z wesela obiegło sieć. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci krytykują zachowanie pana młodego. Wiele osób napisało, że mężczyzna postąpił bardzo niedojrzale. Część użytkowników zasugerowała nawet kobiecie wzięcie rozwodu.

Żart nie na miejscu.
 
Uciekaj, żeby ratować swoje życie!
 
Rozwiodłabym się tego samego dnia - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o zachowaniu pana młodego?

Zobacz także: Byli małżeństwem przez 79 lat. Odeszli ze świata niemal w tym samym czasie

loader
Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS

RadioZET.pl/kobieta.gazeta.pl