Zamknij

Tata panny młodej niespodziewanie wygłosił przemowę na weselu. Nie przebierał w słowach

29.11.2021 12:44
Ojciec panny młodej niespodziewanie wygłosił przemowę na weselu. Nie przebierał w słowach
fot. Shutterstock

Ojciec panny młodej to zawsze wyjątkowa osoba na weselu. Ten tata jednak, zamiast przynieść dumę swojej córce, postanowił ją zawstydzić.

Wesela zazwyczaj bywają pełne niespodzianek. Nie wszystkie nieprzewidziane sytuacje są jednak miłe. Ostatnio pisaliśmy o mamie pana młodego, która wygłosiła okrutny toast na weselu. I choć to zazwyczaj właśnie teściowe robią na złość swoim świeżo upieczonym synowym, w tej historii było zupełnie inaczej. Okazuje się bowiem, że ojciec panny młodej również postanowił niespodziewanie wygłosić toast na weselu i... także nie przebierał w słowach. Tych samym zawstydził swoją córkę. Co takiego powiedział?

Zobacz także:  Rodzina panny młodej nie wie, czy powinna pojawić się na ślubie. Wszystko przez niewiernego pana młodego

Ojciec panny młodej niespodziewanie wygłosił przemowę na weselu

Portal dailymail.co.uk postanowił zebrać komentarze internautów, którzy opisali swoje ślubne horrory na forum reddit.com. Panna młoda podzieliła się z internautami historią, która przytrafiła jej się na weselu. Takiej opowieści jednak nikt się nie spodziewał. 

Są takie typy kobiet, których szczególnie nie lubią teściowe. Okazuje się jednak, że również niektórzy mężczyźni miewają na pieńku z rodzicami swoich ukochanych - zwłaszcza z ich ojcami. Ci bywają bowiem nadopiekuńczy i często nie tolerują, że ktoś odbiera im ich córkę.

Trudno powiedzieć, czy tak było również w tym przypadku, bowiem ojciec panny młodej zawstydził ją samą. Ewidentnie jednak nie przepadał za jej wybrankiem. W swoim toaście nie przebierał w słowach, jeżeli chodzi zarówno o jego córkę, jak i jej świeżo upieczonego męża. 

Zobacz także:  Pocięła suknię ślubną swojej cioci. Musiała za nią słono zapłacić

Ojciec panny młodej podczas swojej przemowy nie przebierał w słowach

Pierwszą rzeczą, jaką ojciec panny młodej zaskoczył zebranych, było przerwanie toastu jego drugiej córce. Ta wygłaszała bowiem przemówienie na cześć panny młodej. Ojciec zdecydował się przerwać jej w środku zdania i nie dał dojść do głosu drużbie pana młodego. Zamiast niego sam postanowił wygłosić przemówienie. 

Jednym z punktów jego przemówienia było to, że miał wygłosić przemowę jako pierwszy. Następnie powiedział, że mój mąż i ja nie znamy się długo (15 miesięcy) i w zasadzie to się pospieszyliśmy - napisała panna młoda. 

Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Panna młoda dodała, że poczuła się wówczas zawstydzona i chciało jej się płakać. A jak wy poczulibyście się na jej miejscu? 

Zobacz także:  Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. W porę zareagował pan młody

Źródło: dailymail.co.uk