Zamknij

Ta panna młoda nie zamierza zaprosić rodziny na ślub. Internauci: "Jesteś podstępna"

08.03.2022 14:25

Ta panna młoda ma nietypowe podejście do organizacji ślubu. Nie chce zaprosić na ceremonię swoich bliskich, co spotkało się z krytyką internautów.

Nie zamierza zaprosić rodziny na ślub. Spadła na nią fala krytyki
fot. Shutterstock

Większość pań marzy o dużym weselu w gronie całej rodziny i wszystkich przyjaciół. Są też jednak takie kobiety, które wolą skromniejsze uroczystości. Tak jest właśnie z tą panną młodą, która niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Podczas przygotowań do wesela stwierdziła, że nie chce zapraszać na ceremonię swojej rodziny - i to najbliższej. Jej podejście nie spodobało się internautom, którzy nie zostawili na niej suchej nitki.

Zobacz także: Ta kobieta poczuła się obrażona posiłkiem, który dostała na weselu. Inni goście też byli zniesmaczeni 

Nie zamierza zaprosić rodziny na ślub

Portal dailymail.co.uk dotarł do wpisu przyszłej panny młodej na forum Mumsnet. Kobieta niedługo wyjdzie za mąż, ale zmaga się z poważnym problemem organizacyjnym.

Internautka zdradziła, że weźmie ślub po raz drugi. Wraz z narzeczonym nie mają też zbyt wiele pieniędzy na huczną uroczystość. Właśnie dlatego postanowili zaprosić na wesele... wyłącznie swoich przyjaciół.

W związku z tym nie chcą, żeby podczas ceremonii była obecna ich rodzina. Zakochani nie mają bowiem rodziców, a rodzeństwo panny młodej posiada zbyt wiele dzieci, przez co ich lista gości znacznie by się powiększyła. 

Te argumenty są oczywiście zrozumiałe, ale mimo wszystko nie spotkały się z przychylnością ze strony internautów. Problem polega bowiem na tym, że nawet nie poinformowali bliskich o swoim ślubie. 

Zobacz także: 140 gości odmówiło jej obecności na ślubie. Nie chcieli płacić 3 tysięcy funtów

Nie chce zaprosić rodzeństwa na ślub. Spadła na nią fala krytyki

Większość komentujących uważa za smutne to, że w tak ważnym dniu rodzina nie będzie towarzyszyć zakochanym. Zdaniem internautów takie podejście do bliskich zaszkodzi ich relacjom z rodzeństwem, co później może też odbić się na ich związku. 

Zabolałoby mnie, gdybym dowiedziała się o ślubie rodzeństwa po fakcie. 
 
To twój ślub, ale musisz przygotować się na konsekwencje ze strony obu rodzin. 
 
Element zatajania sprawia, że czuję się nieswojo. Jesteś podstępna - piszą internauci. 

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Doda w czarnej sukni i jej mąż w garniturze na imprezie branżowej
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

Źródło: dailymail.co.uk