Zamknij

To najlepsza data na ślub w 2022 roku. Dostarczy zakochanym wyjątkowych emocji

17.01.2022 11:02
Najlepsza data na ślub 2022. Ten dzień roku będzie wyjątkowy dla zakochanych
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, kiedy najlepiej wziąć ślub w 2022 roku? Jest jeden dzień, który został uznany za absolutnie wyjątkowy.

Narzeczeni zaraz po zaręczynach z reguły zastanawiają się, jaka jest najlepsza data na ślub. Wszyscy chcą bowiem, żeby była ona wyjątkowa, a jednocześnie przyniosła im szczęście. Okazuje się, że duży wpływ na to ma rok, w którym zamierzacie zorganizować swoją uroczystość. W 2022 roku jedna data będzie szczególnie sprzyjała nowożeńcom. Wpływ na to ma zjawisko astrologiczne, które wówczas będzie miało miejsce. Sami zobaczcie, o co takiego chodzi i kiedy najlepiej wziąć ślub w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Zobacz także: Planujesz podróż poślubną? Te kierunki przyniosą ci szczęście w małżeństwie

Najlepsza data na ślub 2022. Ten dzień roku będzie wyjątkowy dla zakochanych

Nie bez powodu mówi się, że miłość zapisana jest w gwiazdach i każdy gdzieś ma swoją drugą połówkę. Astrologia może też wskazać nam, kiedy najlepiej powiedzieć sobie sakramentalne "tak". 

Zdaniem uczonych z portalu elitedaily.com, najlepszą datą na ślub w 2022 roku będzie... 30 kwietnia. Jest to oczywiście sobota, ale nietypowa. Wówczas będzie miało bowiem miejsce niezwykłe zjawisko. 

Eksperci twierdzą, że wtedy nadejdzie czas koniunkcji Wenus i Jowisza w Rybach. To ma wiele wspólnego z życiem miłosnym każdego z nas. Zobaczcie, jak to wydarzenie astrologiczne wpłynie na powodzenie nowożeńców. 

Zobacz także: Modne suknie ślubne 2022 roku. Te modele będą królować w nadchodzących miesiącach

Dlaczego 30 kwietnia 2022 jest najlepszą datą na ślub?

O tym, że kwiecień jest szczęśliwym miesiącem dla nowożeńców, wiedzieli już księżna Kate i książę William. Ich ceremonia miała bowiem miejsce 29 kwietnia, choć data ślubu pary wzbudziła wiele kontrowersji. Tym razem chodzi jednak o coś innego.

Portal papilot.pl donosi, że koniunkcja Wenus i Jowisza w Rybach sprzyja miłości, związkom i rozwojowi duchowemu. Właśnie dlatego tego dnia zakochani będą odczuwać wszystko dwa razy bardziej. Emocje związane ze ślubem staną się dla nich wyjątkowe. Jeżeli zatem chcecie przeżyć tak mistyczne zjawisko, koniecznie wybierzcie 30 kwietnia na swój ślub. 

Zobacz także: Meghan i Harry ukryli tajną informację na ślubnym aucie. Ich fani dopiero dziś ją odkryli

Te gwiazdy wzięły ślub w 2021 roku. Niektóre ceremonie były przepiękne
10 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

Źródło: elitedaily.com/papilot.pl