Zamknij

To najmodniejszy pierścionek zaręczynowy 2022 roku. Jest też hitem wśród gwiazd

18.01.2022 15:19
Modne pierścionki zaręczynowe 2022: podwójny kamień to hit roku
fot. Shutterstock

Jeżeli zastanawiasz się, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać dla ukochanej, koniecznie weź przykład z tych gwiazd. To hit 2022 roku.

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowa biżuteria na całe życie. Warto zatem zadbać o to, żeby trafił w gust naszej wybranki. Dlatego też należy wziąć pod uwagę wskazówki, które daje nam partnerka, ale również kierować się największymi trendami. Hitem wśród pierścionków zaręczynowych w 2022 roku będzie nietypowy model błyskotki, który niedawno otrzymała... Megan Fox. Zobaczcie sami, jak wyglądał jej pierścionek zaręczynowy i tym samym poznajcie największy tegoroczny trend dla narzeczonych.

Zobacz także: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Niektóre kobiety mają duże wymagania

Modne pierścionki zaręczynowe 2022: podwójny kamień to hit roku

Na początku 2022 roku Machine Gun Kelly oświadczył się Megan Fox. Podarował jej wówczas wyjątkowy pierścionek zaręczynowy i tym samym wyznaczył największy trend wśród błyskotek dla zakochanych.

Okazuje się, że hitem wśród pierścionków zaręczynowych w 2022 roku będzie... podwójny kamień. Ten, który otrzymała Megan, to diament w połączeniu ze szmaragdem. Symbolizują one oboje zakochanych zgodnie z ich datami urodzenia. W dodatku obie błyskotki układają się w kształt serca. Czy to nie rewelacyjny pomysł na wyjątkowe oświadczyny?

Właśnie dlatego podwójne kamienie będą największym trendem 2022 roku. Możecie łączyć je w dowolnych konfiguracjach. Poniżej przedstawiamy pomysły prosto z Instagrama. 

Zobacz także: Czekała na oświadczyny ukochanego. Nie wiedziała, że od roku ma przy sobie pierścionek

Modne pierścionki zaręczynowe 2022

Takie podwójne zdobienia nadal wpisują się w trend dużych kamieni w pierścionkach zaręczynowych. Im bardziej będą one nietypowe - tym lepiej.

Absolutnym hitem 2022 roku będą także ekologiczne pierścionki zaręczynowe. Parom bowiem coraz bardziej leży na sercu dobro środowiska. W dodatku są one znacznie tańsze. 

Zobacz także: Ta kobieta nienawidzi swojego pierścionka zaręczynowego. To rodzinna pamiątka jej ukochanego

Sarah Jessica Parker w żółtej sukience
10 Zobacz galerię
fot. AXELLE WOUSSEN/East News

Źródło: popsugar.co.uk