Zamknij

Mężczyzna oświadczył się przy pomocy 6 pierścionków. Inni faceci są na niego wściekli

25.11.2021 12:08
Mężczyzna oświadczył się przy pomocy 6 pierścionków. Faceci są na niego wściekli
fot. Shutterstock

Mężczyźni dwoją się i troją, żeby wybrać idealny pierścionek zaręczynowy dla swojej wybranki. Ten facet postanowił pozostawić to w rękach ukochanej.

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowa błyskotka, którą kobiety noszą z reguły przez całe życie. Mężczyźni mają zatem nie lada zadanie, żeby wybrać idealną biżuterię dla swojej wybranki. Z reguły dwoją się i troją, żeby trafić w gust ukochanej. Czasami im się to udaje, czasami nie, ale z reguły panie doceniają ich starania. Teraz jednak męska część internautów się zirytowała, ponieważ ten facet postanowił pójść na łatwiznę. Tym samym pozostawił wybór swojej ukochanej, dając jej aż 6 różnych obrączek z brylantem. Wśród nich znalazły się oczywiście najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2021 roku

Zobacz także: Zobaczyła po kryjomu pierścionek zaręczynowy i się przeraziła. Czegoś takiego się nie spodziewała

Mężczyzna oświadczył się przy pomocy 6 pierścionków

Zdarza się, że kobiety dają swoim ukochanym wskazówki dotyczące pierścionka zaręczynowego. To jednak panowie z reguły decydują o tym, jak ostatecznie będzie wyglądać błyskotka. W tym przypadku było zupełnie inaczej.

Portal thesun.co.uk opisał historię modela, Dennisa Browna II, który postanowił oświadczyć się swojej ukochanej. W tym celu wynajął plannera, który miał przygotować idealne warunki do zaręczyn. Wszystko było dopracowane w najmniejszych szczegółach, łącznie z ogromnym pudełkiem w kształcie serca, które skrywało... aż 6 pierścionków zaręczynowych. 

Każda błyskotka miała inny rozmiar i wygląd - począwszy od grubości i na kształcie kamienia skończywszy. W każdym z nich zgadzał się jednak rodzaj - był to pierścionek z białego złota z brylantem. 

Moment oświadczyn został uwieczniony na zdjęciach, które następnie znalazły się na instagramowym koncie fotografa. W tle możemy dojrzeć słowa, które Dennis napisał dla swojej ukochanej. 

Dzisiaj chciałem dać ci największy dar, jaki kiedykolwiek mogłem ci dać - moje serce i duszę w całości, niezachwiane i całkowicie twoje. Czy przyjmiesz je i potrzymasz moją dłoń w swojej podczas tej podróży? - brzmiało pytanie na samym końcu.

Trzeba przyznać, że prawdziwy z niego romantyk. Nie wszyscy jednak byli zachwyceni jego oświadczynami. 

Zobacz także: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Niektóre kobiety mają duże wymagania

Podarował ukochanej 6 pierścionków. Faceci są na niego wściekli

Internauci, którzy postanowili skomentować zdjęcie, w większości są zachwyceni gestem mężczyzny. Poruszone są przede wszystkim kobiety. 

Kocham to.

 

Znajdź mi tego typu mężczyznę. 

 

To wszystko jest idealne - piszą zachwycone.

Mężczyźni jednak postanowili skrytykować Dennisa. Ich zdaniem tego typu oświadczyny są przesadą. 

Za wysoko stawiasz poprzeczkę dla innych facetów - piszą niektórzy.

A co wy sądzicie? Mężczyzna zachował się oryginalnie czy poszedł na łatwiznę? 

Zobacz także: Ekologiczny pierścionek zaręczynowy to nowy trend. Jest tańszy, a wygląda identycznie

Marina Łuczenko-Szczęsna miała nietypowe zaręczyny z Wojtkiem Szczęsnym
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Źródło: thesun.co.uk