Zamknij

Kobieta poślubiła swojego przyrodniego brata. "Nie wiedziałam, co robić"

14.11.2022 11:24

Ta 23-latka z Finlandii nigdy nie spodziewała się tego, że jej życie potoczy się w taki sposób. Wyszła za... syna męża swojej matki. Twierdzi, że to właśnie przyrodni brat okazał się jej bratnią duszą.

Matilda Eriksson z mężem
fot. Instagram/@matildaeriksson_

Matilda Eriksson opowiedziała w rozmowie z Yahoo News Australia, jak rozpoczęła się jej zakazana miłość i dlaczego zdecydowała się na małżeństwo z przyrodnim bratem. Zdradziła, że wiele wycierpiała, zanim było jej dane wypowiedzieć sakramentalne "tak".

Zobacz także: Oszukał ją wiele razy, a ona wciąż marzy o ślubie. "Wybaczę mu każdą zdradę"

Kobieta poślubiła swojego przyrodniego brata. "Nie wiedziałam, co robić"

Gdy w 2019 roku mama Matildy poślubiła ojca Samuliego, przybrane rodzeństwo od razu złapało ze sobą świetny kontakt. Lubili spędzać razem czas, doskonale się rozumieli i - chociaż długo nie chcieli się do tego przyznać - bardzo się sobie spodobali. Sądzili jednak, że nigdy nie będą mieli szansy zostać parą. Gdy minęły 3 lata, a oni wciąż pozostawali nierozłączni, Samuli zebrał się na odwagę i zaproponował pocałunek. Od tej pory zakochani nie umieli już walczyć z uczuciem, jakie ich połączyło.

Po dwóch tygodniach zaczęliśmy umawiać się na randki. Zamieszkaliśmy ze sobą niemal od razu. Wydawało nam się to zupełnie naturalne - opowiedziała Matilda.

Kobieta przyznała jednak, że spotkało ich z tego powodu wiele przykrości. Ludzie nie potrafili zrozumieć, dlaczego zdecydowała się związać z Samulim. Ich zdaniem było to zbyt dziwne.

Czułam się zagubiona i szczęśliwa jednocześnie. Nie wiedziałam, co robić. Myślałam o tym, że mój chłopak jest moim przyrodnim bratem i bałam się opinii innych - zdradziła.

Matilda Eriksson wyszła za mąż za swojego przyrodniego brata

Gdy przyjaciele Matildy zobaczyli ją w towarzystwie Samuliego, przekonali się, że oboje są idealnie dobrani. Nazwali ich nawet "niebiańskim połączeniem". Od tamtej pory para mogła swobodnie cieszyć się swoim szczęściem. Po kilku miesiącach związku doszło do sytuacji, która potwierdziła przeczucia znajomych.

Oświadczyliśmy się sobie w tym samym momencie. Oboje płakaliśmy - wyznała kobieta.

Choć wciąż mierzyli się z wieloma wątpliwościami, postanowili je porzucić i zdecydować się na małżeństwo. Wzięli ślub w lipcu 2022 roku. Ich rodzice w pełni akceptują ten związek. Uważają nawet, że młodzi pomogli w ten sposób stworzyć wielką, szczęśliwą rodzinę.

Też tak uważacie?

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego