Zamknij

Lindsay Lohan się zaręczyła. Gwiazda pokazała zjawiskowy pierścionek

29.11.2021 09:20
Lindsay Lohan się zaręczyła. Gwiazda pokazała zjawiskowy pierścionek
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Lindsay Lohan dziś już nie jest taką skandalistką jak dawniej. Aktorka dba o swoją prywatność, ale teraz zrobiła wyjątek i zdradziła, że się zaręczyła.

Lindsay Lohan dawniej była znana jako gwiazda Disneya, a następnie otrzymała miano skandalistki. Niedawno wróciła do show-biznesu zupełnie odmieniona i znów możemy oglądać ją na ekranie. Dziś jednak jest bardziej skryta niż dawniej i rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Teraz postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej ukochanego i zjawiskowy pierścionek zaręczynowy. Okazuje się, że Lindsay Lohan już niedługo może stanąć na ślubnym kobiercu.

Zobacz także:  Te gwiazdy zaręczały się więcej niż raz. To prawdziwe rekordzistki

Lindsay Lohan się zaręczyła. Gwiazda pokazała zjawiskowy pierścionek

Tak szczęśliwej Lindsay jak teraz dawno nie widzieliśmy. Aktorka wyraźnie promienieje, a wpływ na to może mieć jej ukochany. 

Gwiazda właśnie opublikowała zdjęcia, na których możemy dostrzec ją w ramionach partnera. 

Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość - tak poruszające słowa napisała pod fotografią. 

Okazuje się, że Bader Shammas się jej oświadczył - na obrazku możemy zauważyć również... modny pierścionek zaręczynowy gwiazdy. Błyskotka wpisuje się w tegoroczne trendy, bowiem to prosta obrączka z diamentem w kształcie kwadratu. Kim jest przyszły mąż Lindsay Lohan?

Zobacz także:  Tym gwiazdom nie spieszyło się do ślubu. Rekordziści są zaręczeni od 28 lat

Narzeczony Lindsay Lohan - kto to?

Plotek.pl podaje, że Bader Shammas to szanowany finansista z Dubaju. Ukończył inżynierię mechaniczną i finanse na uczelniach University of Tampa oraz University of South Florida. Dziś jest wiceprezesem jednego z największych banków szwajcarskich. 

O tym, że Bader i Lindsay mają się ku sobie, wiemy od 2020 roku, gdy razem pokazali się podczas festiwalu muzycznego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Oboje jednak bardzo chronią swoją prywatność. Tym bardziej cieszymy się, że podzielili się z nami radosną informacją o zaręczynach. 

Zobacz także:  Te gwiazdy uciekły sprzed ołtarza. Odwołały ślub w ostatniej chwili

Źródło: plotek.pl