Zamknij

Gessler drugi raz wzięła ślub z Szelągiem. Dlaczego zorganizowali ceremonię w górach?

16.12.2021 10:00
Lara Gessler wzięła drugi ślub z tym samym mężczyzną. Dlaczego zorganizowali ceremonię w górach?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Lara Gessler w miniony weekend ponownie wzięła ślub. Dlaczego wraz z Piotrem Szelągiem zdecydowali się na kolejną uroczystość?

W miniony weekend media obiegły nagrania niczym wyjęte z teledysku zespołu Wham! do "Last Christmas". Na zdjęciach i filmikach mogliśmy zobaczyć Larę Gessler w narciarskim kombinezonie jak z lat 80. oraz jej gości... weselnych. To zaskoczyło wszystkich, bowiem każdy pamięta zdjęcie Lary po skromnym ślubie z Piotrem Szelągiem, który wzięli, gdy córka Magdy Gessler była w zaawansowanej ciąży. Dlaczego zatem zdecydowali się na drugą uroczystość? Teraz Lara zdradziła szczegóły swojego górskiego wesela. 

Zobacz także:  Paris Hilton wzięła ślub. Celebrytka miała aż cztery suknie ślubne

Lara Gessler wzięła drugi ślub z tym samym mężczyzną

W październiku 2020 roku media obiegło zdjęcie ślubne ciężarnej Lary Gessler i Piotra Szeląga. Para postanowiła po kryjomu zorganizować prywatną ceremonię w Urzędzie Stanu Cywilnego. 

Na tamtym ślubie zabrakło jednak najbliższych pary młodej. Nie było wesela, ani wyjątkowej otoczki. Lara natomiast miała na sobie oryginalną suknię ślubną, ale niezwykle skromną. 

Teraz przyszedł czas na prawdziwy ślub marzeń. W miniony weekend w sieci pojawiły się zdjęcia z ich górskiej uroczystości. Para po raz drugi przysięgała sobie dozgonną miłość, tym razem przed pastorem, w którego rolę wcielił się Piotr Czaykowski. Ślub odbył się na gustownym tarasie, oświetlonym światłem świec i lampionów, z którego rozpościerał się widok na góry. Do ukochanego Larę doprowadzili jej dwaj bracia - Tadeusz Müller i Mikołaj Gessler.

Na weselu nie zabrakło najbliższych pary młodej. Wśród gości znalazła się oczywiście Magda Gessler. Obecni byli także przyjaciele Lary, m.in.: Jakob Kosel, Katarzyna Sokołowska i Robert Kupisz. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że uroczystość była bardzo wzruszająca, a następnie wspaniale bawili się na poprawinach, obrzucając się śnieżkami i popijając grzane wino.

Zobacz także:  W jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub? Niektóre naprawdę wcześnie

Lara Gessler o górskim ślubie z Piotrem Szelągiem

Lara Gessler sprawiła wszystkim niespodziankę swoim drugim ślubem z Piotrem. Dlatego też zorganizowała dla fanów Q&A, w którym opowiedziała nieco więcej o uroczystości. Jej słowa cytuje portal plotek.pl.

Pierwszy ślub był cywilny. Chcieliśmy dopiąć formalności przed porodem. Nie było na nim naszych bliskich. Nawet mojej mamy, bo dostaliśmy termin poza Warszawą i to jakimś cudem - powiedziała.

Nic więc dziwnego, że zależało im na tym, żeby zorganizować większe wesele, na którym będą obecni ich najbliżsi. Tym razem to się udało. 

Dla nas to ten ślub teraz był tym pierwszym. Z ludźmi, którzy nas kochają i dobrze nam życzą - dodała Lara.

My również życzymy parze wszystkiego najlepszego. 

Zobacz także:  Meghan i Harry ukryli tajną informację na ślubnym aucie. Ich fani dopiero dziś ją odkryli

Źródło: plotek.pl