Zamknij

Kupiła w sieci wymarzoną suknię ślubną. Kreacja, którą dostała, była daleka od ideału

10.03.2022 10:35

Robienie zakupów przez internet jest ryzykowne. Ta tiktokerka postanowiła jednak się na to zdecydować i kupiła suknię ślubną, która była daleka od ideału.

Kupiła suknię ślubną przez internet. Nie tego się spodziewała
fot. Shutterstock

W sieci możemy znaleźć różne piękne kreacje - także dla panien młodych. Dostępne są zarówno używane suknie ślubne, jak i zupełnie nowe modele. Trzeba jednak uważać na to, co kupujemy w internecie, zwłaszcza na niektórych stronach. Ta przyszła panna młoda zaryzykowała i kupiła suknię ślubną w sieci. Kreacja ukazana na zdjęciu wyglądała bowiem na jej wymarzony strój. Ostatecznie jednak znacznie odbiegała od tego, co było przedstawione w ofercie.

Zobacz także: Kupiła suknię ślubną za 12 zł. Wyglądała w niej jak Meghan Markle

Kupiła suknię ślubną przez internet. Nie tego się spodziewała

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki @emmablurose. W tym filmiku kobieta żali się swoim obserwatorom na suknię ślubną, którą przyniósł jej kurier. 

Tiktokerka swoją kreację zamówiła na jednej ze stron internetowych. Gdy otrzymała przesyłkę, szybko pożałowała, że nie zdecydowała się na tradycyjne zakupy. 

Kreacja, którą zobaczyła na zdjęciu w sieci, była jedną z najmodniejszych sukien ślubnych. Miała krój "księżniczki", głęboki dekolt i długi rękaw, a do tego została wyszyta perłami. Na fotografii prezentowała się iście bajecznie. Gorzej wyglądała jednak na żywo.

Zobacz także: Szukasz sukni ślubnej? Uważaj, żeby nie popełnić tych błędów przy jej wyborze

Pokazała, jaką suknię ślubną kupiła w sieci. Internauci ją wyśmiali

Kreacja, którą tiktokerka otrzymała, w niczym nie przypominała sukni z internetowego zdjęcia. Układała się bardzo źle, miała wyraźne, ale niekorzystne odcięcie w talii, a miseczki w biuście znacznie odznaczały się od ciężkich koralików.

Internauci, którzy zobaczyli to nagranie, stwierdzili, że przyszła panna młoda zachowała się nieodpowiedzialnie, zamawiając strój przez internet. 

Nie krytykuję cię, ale jestem w szoku, gdy ludzie, którzy kupują coś przez internet, naprawdę myślą, że dostaną to, co na zdjęciu. 
 
Jeśli kupiłaś ją w sklepie internetowym legalnego sprzedawcy, to zostałaś oszukana. Jeśli nie, to twoja wina, sorry. 
 
Po co kupować online, skoro można spędzić ten dzień ze znajomymi i poszukać tej jedynej?

A jak wam podoba się ta suknia ślubna? 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i welonie
8 Zobacz galerię
fot. SYLWIA FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok