Zamknij

Księżna Diana chciała ponownie wyjść za mąż? Fotograf zdradził jej wielką tajemnicę

21.01.2022 09:18

Księżna Diana nie była szczęśliwa w małżeństwie. Po rozwodzie z księciem Karolem chciała ułożyć sobie życie na nowo. Na jaw wyszedł szokujący szczegół.

Księżna Diana chciała ponownie wyjść za mąż? Fotograf zdradził jej wielką tajemnicę
fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Romanse w rodzinie królewskiej zdarzają się od zarania dziejów. Głośno o nich było szczególnie w kontekście relacji księżnej Diany i księcia Karola. Syn królowej Elżbiety niemal od początku związku zdradzał żonę z Camillą Parker Bowles. Diana również miała sporo za uszami. Mówi się nawet, że to księżna pierwsza zdradziła swojego męża. Prawdy o tym zapewne się nie dowiemy, ale teraz światło dzienne ujrzał nowy, szokujący szczegół z życia Lady Di. Jej fotograf donosi, że po rozwodzie z Karolem miała planować kolejne małżeństwo.

Zobacz także: Małżeństwo Diany i Karola było z góry skazane na porażkę. Tak naprawdę nie chodziło o Kamilę

Księżna Diana chciała ponownie wyjść za mąż? Fotograf zdradził jej wielką tajemnicę

W latach 90. głośno było o związkach księżnej Diany po rozwodzie z Karolem. Jej najpopularniejszym adoratorem był Dodi Al-Fayed, z którym podróżowała w momencie tragicznego wypadku. Tuż przed nim spotykała się z kardiochirurgiem Hasnatem Khanem.

Portal dailymail.co.uk donosi, że to właśnie lekarz najbardziej zawrócił księżnej Dianie w głowie - do tego stopnia, że miała myśleć o ponownym małżeństwie. Takie informacje podał jej ówczesny fotograf. 

Anwar Hussein jest byłym fotografem rodziny królewskiej. Ma muzułmańskie korzenie i nieustannie towarzyszył Dianie w latach 1980-1997. To właśnie jemu księżna miała powierzyć swoją wielką tajemnicę. 

Podczas lotu wszystkie światła były przyciemnione, a ona przyszła do mnie i szepnęła: „Mogę porozmawiać?". (...) Wiedziała, że ożeniłem się z Angielką, Caroline. Chciała dowiedzieć się więcej na temat islamu. Pytała o małżeństwo, kiedy jedna osoba jest muzułmaninem, a druga protestantem - powiedział Hussein w filmie dokumentalnym "Princess Diana: Accredited Access".

Wy też sądzicie, że coś było na rzeczy? 

Zobacz także: Wyciekł list księżnej Diany do jej kochanka. Poznajcie szczegóły ich romansu

Romanse księżnej Diany 

Księżna Diana była kobietą, która bardzo potrzebowała miłości. Nie otrzymała jej jednak od męża. Już podczas związku Diany i Karola mówiło się o kochankach księżnej. Jednym z największych skandali była jej relacja z nauczycielem jazdy konnej Williama i Harry'ego - oficerem Jamesem Hewittem. Ich romans miał trwać z przerwami przez 5 lat - od 1986 do 1991 roku.

W tym czasie jednak Diana spotykała się także z Jamesem Gilbeyem. Ich rozmowy telefoniczne ujrzały światło dzienne i zostały nazwane przez media "Dianagate". 

Kolejne relacje księżnej Diany miały miejsce już po rozwodzie z Karolem. Lady Di przed śmiercią spotykała się właśnie z Hasnatem Khanem oraz z Dodim Al-Fayedem. 

Zobacz także: Diana po rozwodzie z Karolem musiała zrezygnować z jednej rzeczy. Oto szczegóły ugody

loader
Skandale miłosne brytyjskiej rodziny królewskiej
10 Zobacz galerię
fot. PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

Źródło: dailymail.co.uk