Zamknij

Biżuteria ślubna Kate robiła wrażenie. Jej kolczyki były wyjątkowe z jednego powodu

11.03.2022 09:07

Każda panna moda przykłada dużą wagę do biżuterii ślubnej. Księżna Kate w dniu wesela z Williamem także miała na sobie wyjątkowe błyskotki. Zwróćcie szczególną uwagę na jej kolczyki. 

Kolczyki ślubne księżnej Kate były wyjątkowe z jednego powodu
fot. AFP/EAST NEWS

W dniu ślubu bardzo istotne są dodatki dla panny młodej. Często bywają one bowiem symboliczne i są związane ze ślubnymi przesądami. Również kobiety w rodzinie królewskiej przykładają do nich dużą wagę. Kate podczas ślubu z Williamem wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Dużą rolę w jej stylizacji odgrywała biżuteria. Kolczyki, po które sięgnęła w tym dniu, były wyjątkowe z jednego powodu. Sami zobaczcie dlaczego.

Zobacz także: Suknia ślubna księżnej Kate miała sekretną warstwę. Jaką pełniła funkcję?

Kolczyki ślubne księżnej Kate były wyjątkowe z jednego powodu

Księżna Kate w dniu ślubu zachwyciła dodatkami do sukni ślubnej. Duże wrażenie na wszystkich zrobiły jej buty, które zostały zaprojektowane tak, żeby idealnie komponowały się z suknią. Warto jednak zwrócić uwagę także na biżuterię panny młodej.

Kate na głowie miała tiarę pożyczoną od samej królowej Elżbiety. Do błyskotki był przymocowany długi welon. Do tiary też zostały dopasowane kolczyki księżnej, które również nie znalazły się w jej zestawie ślubnych dodatków przypadkowo.

Portal viva.pl donosi, że kolczyki, które Kate założyła w dniu ślubu, były dla niej wyjątkowe. Dostała je bowiem od swoich rodziców - Carole i Michaela. Były to brylantowe kolczyki Robinson Pelham, z motywem dębowych liści i żołędzi. 

Podobają wam się te kolczyki?

Zobacz także: Szokujący szczegół ze ślubu Kate i Williama. Dopiero teraz ujrzał światło dzienne

Kolczyki ślubne księżnej Kate
fot.

AP/East News

Ślub Kate i Williama

Ślub Kate i Williama odbył się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. Panna młoda miała wówczas na sobie suknię ślubną od Alexandra McQueena. Dobrała do niej Halo Tiarę, którą pożyczyła jej królowa Elżbieta. Do niej przyczepiła długi welon, a w uszach zawiesiła brylantowe kolczyki od swoich rodziców. 

Książę William tego dnia - jak przystało na wysoko postawionych członków rodziny królewskiej - założył mundur. Ślubu zakochanym udzielił arcybiskup Canterbury Rowan Williams. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: viva.pl