Zamknij

Po tym, jak go poślubiła, rodzina się jej wyparła. Powód jest kontrowersyjny

28.11.2022 10:39

Niektóre małżeństwa potrafią wzbudzić niemały szok. Tak było w przypadku związku Davida i Sary. Oboje stali się odrzutkami w rodzinie i wzbudzili sensację w mediach. Tym razem wcale nie chodzi tylko o różnicę wieku.

Para zakochanych po ślubie
fot. Shutterstock/YouTube

Na to, by związek był udany, składa się wiele czynników. Jednym z kluczowych elementów jest bezwarunkowa miłość, która potrafi przetrwać najgorsze chwile. Właśnie takie uczucie zrodziło się pomiędzy Davidem i Sarą z Wielkiej Brytanii. Ich związek nie przypadł jednak do gustu rodzinie kobiety - wszyscy byli w szoku, że ta w ogóle się na to zgodziła.

Zobacz także: On jest starszy od niej o 40 lat. Internauci nie dają im żyć

Ich związek wzbudza spore kontrowersje

Pewna para spotkała się z dużą krytyką i brakiem akceptacji ze strony społeczeństwa. Wszystko przez nietypowy związek, na jaki się zdecydowała. W tym przypadku wcale nie różnica wieku wzbudza największe zaskoczenie.

Chodzi o relację Davida i Sary z Anglii. Kobieta poznała mężczyznę w wieku 14 lat. Gdy była dzieckiem, stał się on jej przyszywanym ojcem, w związku z czym mieszkali w jednym domu. Jak sama wspomina, już wtedy wiedziała, że coś do niego czuje. 

To był ślub, o którym marzyłam, kiedy byłam młodsza. Miałam idealną osobę do poślubienia.

Okazało się, że uczucie Sary przetrwało i spotkało się z odwzajemnieniem. Po latach - gdy ona ma 28 lat, a on 69 - oboje tworzą udany związek małżeński i mają dwójkę dzieci.

Taki obrót sprawy wzbudził spore zainteresowanie zagranicznych mediów. Sarah i David udzielali kilku wywiadów, w których przyznawali, że ich relacja nie spodobała się członkom rodziny. Po tym, jak kobieta poślubiła ojczyma, musiała zmierzyć się z przykrymi konsekwencjami swojej decyzji.

Sarah i David padli ofiarą burzliwej krytyki

Jako że relacja tych dwojga wzbudzała spore kontrowersje, para musiała liczyć się z krytyką padającą z różnych stron. Kobietę najbardziej dotknęło to, że wyrzekła się jej rodzina. 

Moja rodzina całkowicie się mnie wyparła. Wcale się z tym nie zgadzali - zdradziła w jednym z wywiadów.

Choć minęło już blisko 10 lat od momentu, w którym Dave i Sarah wzięli ślub, nikt z bliskich nie zmienił do nich stosunku. Pomimo tego oboje cieszą się swoją relacją i z powodzeniem prowadzą własną firmę. 

Źródło: dziendobry.tvn.pl

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News