Zamknij

61-letni Kaan "Playboy King" ożenił się już 87 razy. Twierdzi, że dopiero teraz znalazł prawdziwą miłość

09.11.2022 13:33

61-latek z Indonezji czeka na swój 88. ślub. Jest przekonany, że z przyszłą żoną łączy go szczere uczucie.

Kaan "Playboy King"
fot. YouTube/Screen

Jak podaje unilad.com, 61-letni rolnik o imieniu Kaan zamierza niedługo wziąć ślub po raz 88. Indonezyjczyk odzyskał bowiem swoją dawną miłość.

Zobacz także: Oszukał ją wiele razy, a ona wciąż marzy o ślubie. "Wybaczę mu każdą zdradę"

61-letni Kaan "Playboy King" ożenił się już 87 razy

Mieszkaniec Jawy zyskał przydomek "Playboy King" przez wzgląd na swoje liczne małżeństwa. Mężczyzna wielokrotnie żenił się z tymi samymi kobietami. Wziął jak dotąd 87 ślubów, choć żon miał jedynie 46.

Jak twierdzi Kaan, nie wszystkie związki udają się od razu. Czasem różnica zdań prowadzi do rozstania, jednak dzięki dobrej woli dwojga ludzi można odbudować zaufanie. Przekonał się o tym jako 14-latek, gdy ożenił się po razy pierwszy. Żona po dwóch latach zapragnęła rozwodu, bowiem nie podobało jej się "jego nastawienie". Wtedy postanowił popracować nad swoim charakterem.

Szukałem pomocy duchowej. Chciałem, by kobiety za mną szalały. Nie chcę jednak bawić się ich emocjami albo robić rzeczy, które nie są dla nich dobre. Uważam, że lepiej wziąć ślub, zamiast popełniać niemoralność - wyznaje.

Mężczyzna rozwodził się wielokrotnie, jednak jego żony często do niego wracały. Właśnie zamierza ożenić się 88 raz, bo odzyskał dawną ukochaną.

Mężczyzna czeka na swój 88. ślub. Twierdzi, że znalazł prawdziwą miłość

Małżeństwo z kobietą, którą Kaan zamierza teraz poślubić, trwało jedynie miesiąc. Żona postanowiła od niego odejść, ale po latach uznała to za błąd. To ona zapragnęła odzyskać z nim kontakt. Gdy to zrobiła, uczucie odżyło. "Playboy King" zamierza ożenić się z nią ponownie, bo uważa, że łączy ich szczególna więź.

Rozstaliśmy się dawno temu. Minęło dużo czasu. Ale miłość między nami jest nadal silna - twierdzi mężczyzna.

Co o tym myślicie?

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego