Zamknij

Rozwiodła się i wykonała "oczyszczający rytuał". Nie uwierzycie, co zrobiła

13.12.2021 11:23
Jak poradzić sobie po rozwodzie? Ta kobieta wykonała "oczyszczający rytuał"
fot. Shutterstock

Rozwód bywa bolesny. Nic więc dziwnego, że niektórzy potrzebują oczyszczenia swojego życia po rozstaniu. Ta kobieta znalazła na to sprytny sposób.

Rozwód to bardzo nieprzyjemna sytuacja, która kojarzy się ze smutkiem i stresem. Wiele osób, które się w niej znalazło, musi nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości. Nic więc dziwnego, że zastanawiają się, jak poradzić sobie po rozwodzie. Są różne sposoby na to, żeby sprostać temu wyzwaniu. Jedni organizują imprezę rozwodową, jeszcze inni palą zdjęcia byłego ukochanego. Ta kobieta postanowiła jednak zrobić coś zupełnie innego. Niektórzy nazwaliby to szaleństwem, ale dla niej był to prawdziwy rytuał oczyszczający.

Zobacz także:  Okres świąteczny to też... sezon rozwodów. Dlaczego ludzie kłócą się w tym czasie?

Jak poradzić sobie po rozwodzie? Ta kobieta wykonała "oczyszczający rytuał"

Portal dailymail.co.uk opisał historię mieszkanki Middlesbrough, Abby Thomson. Kobieta urządziła po rozwodzie imprezę, podczas której pojawiła się w swojej sukni ślubnej. Miała w tym konkretny cel. 

Abby na przyjęcie zaprosiła swoich przyjaciół i sąsiadów. Każdy z nich dostał wyzwanie, żeby... oblać ją niebieską farbą. W ten sposób chciała zniszczyć zły omen, który towarzyszył tej kreacji. 

Kobieta śpiewała i tańczyła przy ognisku do utworu Little Mix "Shout Out To My Ex". W tym czasie przyjaciele oblewali jej suknię, wartą 1000 funtów, niebieską farbą. 

Synek Abby, który także był obecny na przyjęciu, stwierdził, że jego mama wygląda jak smerf. Polanie sukni farbą nie było jednak jedyną atrakcją wieczoru. Następnie Abby zdjęła kreację i spaliła ją w ognisku. Jak poczuła się po tym wszystkim?

Zobacz także:  Rozwiedziona kobieta pokazuje zdjęcia ze ślubu. Widać na nich, że małżeństwo nie będzie udane

Spaliła suknię ślubną po rozwodzie. Jak to na nią wpłynęło?

Abby stwierdziła, że zniszczenie i podpalenie sukni było jej sposobem na poradzenie sobie z rozwodem. Dzięki temu mogła pozbyć się negatywnych emocji. 

Byłam zła i zraniona, i musiałam odreagować w bezpieczny sposób, więc pomyślałam, że zniszczenie sukienki będzie najlepszym sposobem - powiedziała kobieta w rozmowie z "Daily Mail".

Gdy znajomi oblewali ją farbą, czuła, że ogarnął ją gniew. Następnie podpaliła kreację, a emocje odeszły wraz z suknią. Tak samo wspomnienie o byłym partnerze. 

Zniknął całkowicie z powierzchni ziemi i wszystko, co było z nim związane, odeszło wraz z nim. Ta część mojego życia się skończyła i mam całe nowe życie do przeżycia i odkrycia - dodała Abby.

A jak wam podoba się taka forma radzenia sobie z emocjami? 

Zobacz także:  Te znane osoby to rozwodowi rekordziści. Jedna z nich miała aż 9 mężów

Źródło: dailymail.co.uk