Zamknij

Ten film z polskiego wesela jest hitem w sieci. Czy para przesadziła?

25.11.2022 11:14

Imprezy weselne mogą przyjmować bardzo różny wymiar. Pewna para młoda postawiła na nowoczesność, a film z jej imprezy szybko podbił TikToka. Niektórzy uważają, że zakochani nie zwracali uwagi na gości.

Para tańcząca na weselu
fot. Shutterstock

Trudno znaleźć taką uroczystość weselną, która spodobałaby się wszystkim jednocześnie. Gusta par młodych bywają różne i wielokrotnie są krytykowane w sieci. Tak stało się i tym razem. Pewni nowożeńcy z Polski postawili na nowoczesność i sami bawili się świetnie. Co na to ich goście?

Zobacz także: On jest starszy od niej o 40 lat. Internauci nie dają im żyć

Młodzi przejęli wesele. Czy przesadzili?

Pewna para młoda uwielbia nowoczesne rytmy w stylu klubowych imprez. Jako że wesele jest jedną z najważniejszych zabaw w ich życiu, postanowili zrobić wszystko, by czuć się na nim jak najlepiej. Niektórzy zarzucili zakochanym, że ci nie pomyśleli o gościach. Czy słusznie?

Chodzi o to, że w trakcie uroczystości postawiono na muzykę głównie dyskotekową i zrezygnowano z klasycznych przebojów czy popularnego disco polo. Na parkiecie tańczyły najmłodsze pary i robiły to w bardzo energiczny sposób. Według niektórych nie świadczyło dobrze o parze młodej. Zarzucono jej, że nie pomyślała o starszym gronie zaproszonych. 

Fragment wesela doskonale widać na tiktokowym nagraniu. Utwory odtwarzane są przez DJ-a, a dodatkowo na sali pojawił się też dym i specjalne oświetlenie. 

Nagranie z wesela podbiło TikToka

Nagranie z wesela przez niektórych zostało uznane za kontrowersyjne. Filmy z nim związane, które pojawiały się w sieci bywały krytykowane przez internautów.

Grubo młodzi polecieli.
 
Niby fajnie, ale nie można zapominać o starszych gościach.

Na całe szczęście są i tacy, którzy popierają wybór pary młodej.

Byłam na tej imprezie i był mega po prostu fajne wesele.
 
Nie patrzcie na innych, to jest wasz dzień.

Nagranie w sieci zebrało ponad 52 tys. polubień i zostało obejrzane około 700 tys. razy. To wesele bez wątpienia przez wielu będzie zapamiętane na długo.

Źródło: kobieta.onet.pl

loader
Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News