Zamknij

Dzieci zepsuły pierwszy taniec państwa młodych. Internauci nie kryją oburzenia

13.05.2022 10:32
Dzieci zepsuły pierwszy taniec państwa młodych. Internauci nie kryją oburzenia
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna para młoda akurat wykonywała pierwszy taniec, gdy na parkiecie pojawiła się gromadka dzieci. Do sieci trafiło nagranie z wesela, które oburzyło internautów. "To jest nie do zaakceptowania" - piszą użytkownicy sieci.

Pierwszy taniec to nieodłączny punkt każdego wesela, a dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów na przyjęciu ślubnym. Dlatego część nowożeńców przygotowania do tego wyjątkowego pokazu zaczyna nawet na kilka miesięcy przed uroczystością. W końcu każda para młoda chce jak najlepiej zaprezentować się przed gośćmi. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Tak też było w przypadku tych nowożeńców, którym - według internautów - pierwszy taniec zniszczyły bawiące się obok dzieci.

Zobacz także: Teściowa wysłała jej zdjęcie swojej sukienki na wesele. Będzie wyglądać jak panna młoda

Dzieci zepsuły pierwszy taniec państwa młodych

Na profilu @abboudelyas24 na TikToku pojawiło się nagranie, które oburzyło użytkowników serwisu. Mężczyzna sfilmował pierwszy taniec państwa młodych. Na tym kilkudziesięciosekundowym wideo widać nowożeńców, którzy romantycznie kołyszą się do piosenki "Can't help falling in love" w wykonaniu Kinny Granis.

Świeżo upieczeni małżonkowie zadbali również o efekty specjalne - na parkiecie pojawiły się kłęby dymu, które sprawiały wrażenie, jakby tańczyli w chmurach. W pewnym momencie jednak na parkiet wkroczyła gromadka dzieci. W czasie pokazu państwa młodych maluchy biegały wokół nich i głośno się zachowywały.

Nikt ich nawet nie powstrzymał - brzmi opis filmu zamieszczonego w sieci.

Pierwszy taniec pary młodej zniszczony przez dzieci. Internauci są oburzeni

Nagranie z pierwszego tańca natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 1,2 mln razy. Internauci nie kryją oburzenia.

Wiele osób napisało, że takie zachowanie dzieci jest po prostu nie do zaakceptowania. Inni przyznali, że na miejscu pary młodej przerwaliby taniec i poprosili gości weselnych o zabranie swoich pociech z parkietu. Niektórzy użytkownicy TikToka napisali też, że sami planują wesele tylko dla dorosłych, ponieważ chcą uniknąć podobnych sytuacji.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Były mąż chce dostać zaproszenie na jej ślub. Nie uwierzycie, co zrobił

Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

RadioZET.pl