Była druhną ponad 100 razy. Zdradza, jak rozpoznać, że małżeństwo źle się skończy

09.03.2023 15:49

Jen Glantz jest profesjonalną druhną. Zaznacza, że bardzo lubi swoją profesję, ponieważ daje jej ona możliwość obserwacji par młodych. Kobieta towarzyszyła zakochanym w czasie uroczystości ślubnych i wesel już ponad 120 razy. W rozmowie z portalem Insider zdradziła, po czym można poznać, że małżeństwo nie przetrwa próby czasu.

Jest profesjonalną druhną
fot. shutterstoc/wavebreakmedia/ Instagram@bridesmaidforhire

Jen Glantz jest druhną do wynajęcia. Kocha swój zawód i traktuje go bardzo poważnie. Gdy otrzymuje nowe zlecenie, umawia się z przyszłą parą młodą, by wytłumaczyć im swoją rolę i poznać plany zakochanych. Narzeczeni często dzielą się z nią swoimi obawami i lękami. Jan pociesza ich i pomaga rozwiać wątpliwościach, jeśli takie się pojawiają.

Profesjonalna druhna w rozmowie z portalem Insider zaznacza, że nietypowa profesja daje jej szansę, by przyjrzeć się zakochanym i więzi, która ich łączy. Podkreśla, że to, jak para młoda zachowuje się podczas ślubu, wiele mówi o ich związku.

Spośród setek ślubów, na których pracowałam, 15 par sprawiło, że płakałam. Co najmniej 10 z tych par nie jest już w związku małżeńskim – wytłumaczyła.

Zdradziła również, co jej zdaniem świadczy o niedopasowaniu nowożeńców.

Jest profesjonalną druhną. Zdradziła, co po czym poznać, że małżeństwo nie przetrwa

Jen Glantz podczas ślubów i wesel obserwuje zachowania par młodych, którym towarzyszy w tym wyjątkowym dniu. Zdradza, że czasami emocje biorą górę i zakochani nie potrafią się porozumieć. Nerwy sprawiają, że tracą równowagę emocjonalną, krzyczą na siebie, a czasami nawet się wyzywają. Jen Glantz podkreśla, że takie zachowanie narzeczonych, nawet jeśli wynika z potwornego stresu, nie wróży dobrze ich małżeństwu. Jest bowiem oznaką, że nie potrafią wzajemnie wspierać się w trudnych chwilach, a to przecież podstawa udanej relacji.

Profesjonalna druhna zaznacza, że pary, które wspólnie i w spokoju planują ślub, zazwyczaj później dobrze radzą sobie z przeciwnościami losu. Z jej obserwacji wynika, że jeśli zakochani nie potrafią zapanować nad weselnym chaosem, być może powinni przemyśleć decyzję o ślubie.

Miałam ponad 10 klientów, którzy nie dotrwali do dnia swojego ślubu, ponieważ emocje związane ze wspólnym planowaniem wystarczyły, aby przekonali się, że nie powinni razem iść przez życie – tłumaczy Glantz.

Zobacz również: Matka pana młodego karmiła go piersią. Narzeczona mężczyzny przyłapała ich w toalecie

Druhna do wynajęcia zwraca uwagę na pewien szczegół. Jest oznaką prawdziwego przywiązania zakochanych

Co jeszcze świadczy o szczerej miłości nowożeńców? Jen Glantz jest zdania, że to, jak bardzo są do siebie przywiązani, można wyczytać z ich zachowania podczas wesela. Przyjęcie zazwyczaj wymaga od nich doskonałej organizacji. Parze młodej czasami trudno jest znaleźć czas, by usiąść i spokojnie porozmawiać.

Niektórzy zakochani przez weselne zamieszanie przestają zupełnie zwracać uwagę na siebie nawzajem. Profesjonalna druhna zaznacza, że to nie wróży dobrze ich relacji.

Większość par, które prawie nie spędziły ze sobą własnego wesela, zakończyła swoje związki rozwodem – podkreśla.

loader

RadioZET.pl