Zamknij

Druhna upiła się na weselu i oznajmiła, że pan młody ją podrywał. W dodatku ma dowody

15.12.2021 11:36
Druhna upiła się na weselu i oznajmiła, że pan młody ją podrywał. Ma dowody
fot. Shutterstock

Po alkoholu ludzie stają się bardziej wylewni. Ta druhna podczas wesela oznajmiła, że pan młody ją podrywał. W dodatku pokazała na to dowody.

Panny młode z reguły wybierają na druhny swoje najlepsze przyjaciółki, którym mogą ufać. Mają one bowiem ważne zadania do wypełnienia podczas wesela. Czasami jednak zdarza się, że ich relacje ulegają ochłodzeniu, zanim dojdzie do samej ceremonii. Podobnie było w tym przypadku. Mimo tego jednak druhna nie zrezygnowała ze swojej roli. Wręcz przeciwnie, postanowiła dobrze się bawić i po prostu się upiła. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że przez to zdobyła się na zbyt bolesną szczerość.

Zobacz także: Uparta panna młoda pokłóciła się ze swoją druhną. Poszło o jej osobę towarzyszącą

Druhna upiła się na weselu i oznajmiła, że pan młody ją podrywał

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu anonimowej kobiety na forum reddit.com. Internautka opisała historię wesela, w którym niedawno uczestniczyła. Było to przyjęcie jej koleżanki z pracy.

Wesele zostało przełożone przez pandemię na listopad 2021 roku. Minęły niemal dwa lata od pierwotnej daty ślubu. W tym czasie relacje pomiędzy panną młodą, a jej bliskimi koleżankami z pracy, które miały zostać jej druhnami, nieco się osłabiły. 

Mimo tego Lisa i Jen, bo tak przedstawiła je ich koleżanka z pracy na forum, zdecydowały się pełnić swoje funkcje podczas wesela. I być może zrobiłyby to nienagannie, gdyby nie pewna wpadka po alkoholu.

Lisa zaczęła głośno mówić o tym, jak ona i pan młody od miesięcy komunikują się w mediach społecznościowych i powiedziała, że po kolacji próbnej zakradł się do jej pokoju hotelowego. Chciała uprawiać z nim seks, ale skończyło się na tym, że zrobiła mu masaż - napisała internautka. 

Kobieta dodała, że słysząc tę opowieść, od razu odeszła od stołu, żeby nie być kojarzoną z tą plotką. Potem jednak dostała dowody potwierdzające historię Lisy. 

Zobacz także: Siostra panny młodej rezygnuje z jej ślubu. Nie chce płacić 4500 dolarów

Ogłosiła, że pan młody chciał zdradzić narzeczoną. Potem przedstawiła dowody

Gdy para młoda udała się na miodowy miesiąc, druhna postanowiła wysłać koleżankom z pracy dowody na swoją opowieść. Były to zrzuty ekranu jej rozmowy z panem młodym. Mężczyzna w swoich wiadomościach żałował, że między nim a Lisą nie doszło do zbliżenia. 

Zbulwersowani internauci uważają, że kobieta, która podzieliła się tą historią na forum, powinna poinformować o całej sprawie pannę młodą.

Proszę dać znać pannie młodej. Mam nadzieję, że może unieważnić małżeństwo. 

 

Musi wiedzieć, kim jest jej mąż i jak najszybciej uwolnić się z tej sytuacji - portal thesun.co.uk cytuje opinie internautów.

A co wy sądzicie o całej tej sprawie? 

Zobacz także: Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
10 Zobacz galerię
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk