Zamknij

Michael Douglas świętuje rocznicę z Catherine. Opublikował intymne nagranie

19.11.2021 11:50
Douglas i Zeta-Jones świętują rocznicę ślubu. Aktor pokazał wzruszające nagranie z prywatnymi zdjęciami
fot. Invision/Invision/East News

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas są już 21 lat po ślubie. Z tej okazji aktor opublikował poruszające nagranie z intymnymi zdjęciami w środku.

Rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie, które świętują wszyscy zakochani. To doskonała okazja do ponownego wyznania miłości małżonkowi, a jednocześnie sprawienia sobie miłych podarunków. Również gwiazdy obchodzą tego typu wydarzenia. 18 listopada Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas świętowali 21. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktor postanowił sprawić swojej ukochanej niespodziankę. Opublikował wzruszające nagranie, w którym znalazły się zdjęcia z ich prywatnego albumu - niektóre naprawdę intymne.

Zobacz także:  Catherine Zeta-Jones od lat cieszy się młodym wyglądem. Oto sekret jej pielęgnacji 

Michael Douglas pokazał wzruszające nagranie z prywatnymi zdjęciami

Catherine Zeta-Jone i Michael Douglas to wyjątkowa para. Oboje zawsze wspaniale się prezentują i są doskonałymi aktorami. I choć dzieli ich spora różnica wieku, udowadniają, że trwałe związki w show-biznesie także są możliwe. 

Aż trudno uwierzyć, ale od ich wesela minęło już 21 lat. 18 listopada obchodzili rocznicę ślubu, w związku z czym aktor postanowił sprawić żonie niespodziankę przy pomocy Instagrama. Opublikował na swoim koncie wyjątkowy filmik, w którym możemy zobaczyć fotografie z ich prywatnego albumu.

Szczęśliwej rocznicy moja kochana Catherine! Bardzo cię kocham - napisał Michael. 

W komentarzach posypały się życzenia szczęścia dla pary. Wszyscy są zachwyceni filmikiem aktora.

Przepiękna para. Gratuluję 21 lat i życzę jeszcze więcej pięknych lat razem.

 

Razem jesteście przepiękni. Szczęśliwej rocznicy. 

 

Cudowna para - piszą internauci. 

Również Catherine skomentowała post ukochanego. 

Kocham, kocham, kocham to. Kocham, kocham, kocham ciebie - napisała. 

Niektórych z tych zdjęć do tej pory nie widzieliśmy - są na nich m.in. namiętne pocałunki zakochanych. Tylko zobaczcie to nagranie. 

Zobacz także:  Niepublikowane materiały ze ślubu Beckhamów ujrzały światło dzienne. Są na nich Spice Girls

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas - związek i ślub

Związek między Michaelem i Catherine rozpoczął się w 1998 roku, gdy aktor był jeszcze mężem Diandry Luker, z którą ma syna Camerona. Douglas zakochał się jednak w Zecie-Jones od pierwszego wejrzenia, gdy tylko ujrzał ją na jednym z festiwali filmowych. Potem zaprosił ją na randkę, na której oświadczył, że będzie ojcem jej dzieci. Aktorce jego słowa nie przypadły do gustu i go spławiła, jednak później gwiazdor przekonał ją do siebie. 

Przełom nastąpił podczas wspólnego Sylwestra w 1999 roku. Między parą aktorów zaiskrzyło do tego stopnia, że zaraz po rozwodzie Douglasa wzięli ślub. Ceremonia odbyła się 18 listopada 2000 roku. Kilka miesięcy wcześniej, w sierpniu, Catherine urodziła ich syna Dylana Michaela. 3 lata później na świat przyszła córka pary - Carys Zeta. 

Zobacz także:  Związki gwiazd o dużej różnicy wieku. Rekordzistów dzieli 37 lat