Zamknij

Doda zdradziła, który pierścionek zaręczynowy był jej ulubionym. "Niósł za sobą dużo cierpienia"

20.01.2022 09:25
Doda miała kilka pierścionków zaręczynowych. Ten był jej ulubionym
fot. Pawel Wodzynski/East News

Doda była zaręczona czterokrotnie. Za każdym razem otrzymywała wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. Wiemy, który z nich najbardziej przypadł jej do gustu. 

Doda to jedna z największych zaręczynowych rekordzistek polskiego show-biznesu. Wokalistka była zaręczona aż cztery razy. Dwa z tych związków skończyły się na ślubnym kobiercu. Teraz, po rozwodzie z Emilem Stępniem, Doda zdradziła, który pierścionek zaręczynowy zrobił na niej największe wrażenie. Okazuje się, że pomimo pięknego wyglądu, nie przyniósł jej szczęścia. Zobaczcie, o którą błyskotkę chodzi i od którego ukochanego ją otrzymała. 

Zobacz także: To najmodniejszy pierścionek zaręczynowy 2022 roku. Jest też hitem wśród gwiazd

Doda miała kilka pierścionków zaręczynowych. Ten był jej ulubionym

Doda niedawno rozwiodła się z Emilem Stępniem. Wcześniej wokalistka była zaręczona z trzema innymi mężczyznami. Od każdego z nich otrzymała zjawiskowy pierścionek zaręczynowy.

Teraz wokalistka w rozmowie z dziennikarzem portalu plotek.pl postanowiła zdradzić, która błyskotka najbardziej przypadła jej do gustu. 

Chyba ten ostatni był najładniejszy, ale miał tzw. krwawy diament - niósł za sobą dużo cierpienia. Oddałabym wszystkie pierścionki zaręczynowe za jedną prawdziwą miłość - powiedziała Doda.

Jej związek z Emilem Stępniem, od którego otrzymała ten pierścionek, zakończył się 3 lata po ślubie. Wokalistka zdradziła, że powodem ich rozstania był zaborczy charakter jej byłego męża. 

Zobacz także: Nietypowe zaręczyny gwiazd. W takich okolicznościach można powiedzieć tylko "tak"

Doda - związki i narzeczeni

Odkąd Doda jest sławna, była w wielu związkach. Jedną z jej najbardziej pamiętnych relacji było małżeństwo z Radosławem Majdanem. Bramkarz oraz Emil Stępień, z którym niedawno się rozstała, nie byli jednak jej jedynymi ukochanymi.

W 2009 roku Doda zaczęła się spotykać z Adamem Nergalem, który również jej się oświadczył. Pierścionek zaręczynowy wokalistka otrzymała też od Emila Haidara, z którym była od 2014 roku. Głośno było również o jej romansie z Błażejem Szychowskim, a także o związku z uczestnikiem programu "Bar" o imieniu Damian.

Zobacz także: Najgłośniejsze rozstania polskich gwiazd. Te związki zakończyły się z hukiem

Sarah Jessica Parker w żółtej sukience
10 Zobacz galerię
fot. AXELLE WOUSSEN/East News

Źródło: plotek.pl