Zamknij

Tak tłumaczą swoją nieobecność goście weselni. Nagranie tiktokerki wywołuje burzę

09.12.2022 11:39

Goście weselni niejednokrotnie potrafią zaskoczyć powodami, dla których rezygnują z udziału w imprezie na ostatni moment. Pewna kobieta wywołała dyskusję i zwróciła uwagę, na ich dziwne zachowania, które są mało przyjemne dla par młodych. 

Goście na weselu
fot. Shutterstock

Przygotowania weselne bywają kłopotliwe, zwłaszcza jeśli zaproszeni goście odwołują swoje przyjście na ostatni moment. Tego typu sytuacje wiążą się ze stresem i nierzadko zbędnymi wydatkami. Pewna kobieta na TikToku postanowiła zapytać swoich obserwatorów, czy przytrafiły im się takie historie. Jej wideo wywołało burzę. 

Zobacz także: Ona ma 18 lat, a on 40. Kobieta boi się przedstawić partnera rodzicom 

Tacy goście weselni to utrapienie dla par młodych

Pewna tiktokerka prowadząca profil @mowieoslubie postanowiła zwrócić uwagę na przykre zachowania gości zapraszanych na wesela. Okazuje się, że wiele osób postępuje bardzo niestosownie i nie przejmuje się tym, że zrobi komuś przykrość.

Wielką zmorą dla par młodych są goście, którzy odwołują swoją obecność na imprezie w ostatniej chwili. Takie sytuacje często narażają organizatorów na niepotrzebne koszty.

Kobieta podzieliła się filmikiem nawiązującym do nietypowych wymówek gości weselnych - ci niejednokrotnie odmawiają przyjścia nawet kilka godzin przed ślubem. Swoim postem zapoczątkowała dyskusję dotycząca tego tematu - pod nim pojawiła się lawina komentarzy z wieloma historiami z prawdziwego życia.

Te historie weselne szokują

Do częstych wymówek gości, którzy odwołują swoje wizyty na ślubie czy weselu, są choroby oraz wyjazdy. Niestety, w rzeczywistości wielu bliskich kłamie. Niektóre kobiety na TikToku przytoczyły sytuacje, które im się przytrafiły.

Napisali, że nie będzie ich, bo za daleko, a na następny dzień wstawili zdjęcia z Majorki.
 
Odmówili, twierdząc, że mają Covid, a następnego dnia bawili się na innej imprezie. 
 
Mi dzień przed powiedzieli, że ich nie będzie, bo w piątek późno wracają z pracy.

Oczywiście na podanych przykładach się nie kończy. Okazuje się, że przyczyny nieobecności bywają naprawdę absurdalne, zwłaszcza jeśli chodzi o domowe porządki czy brak sympatii do kogoś z obecnych na imprezie. Co wy sądzicie o takich wymówkach gości?

Źródło: kobieta.gazeta.pl

loader