Zamknij

Astrolog podpowiada, kiedy wziąć ślub w 2020 roku. Ta data przyniesie szczęście

11.10.2019 14:17
Tort weselny
fot. Shutterstock

Istnieje idealna data na wzięcie ślubu? Astrologowie uważają, że tak! Wytypowano dzień, w którym najlepiej wziąć ślub w 2020 roku. Ma on zapewnić młodym parom szczęście na kolejne lata wspólnego życia.

Wybranie daty ślubu nie jest prostym zadaniem. Są pary, którym zależy na wzięciu ślubu w konkretnym terminie, inne dopasowują się do dat podanych przez miejsca, w których ma odbyć się uroczystość.

Okazuje się, że data ślubu ma także znaczenie symboliczne. Brytyjska astrolog zdradziła najlepszy termin na wesele w 2020 roku. Ta data ma zapewnić życie w długim i szczęśliwym związku!

Ślub 2020. Która data jest najbardziej odpowiednia zdaniem astrologa?

Nie ma co ukrywać, że stworzenie szczęśliwego związku to ciężka praca. Niektóre pary jednak wierzą w to, że ich szczęście zostało zapisane w gwiazdach.

Znana amerykańska astrolog, Carolyne Faulkner, która jest autorką bestsellerowej książki "Znaki", podała najlepszą datę na ślub w 2020 roku. Jej zdaniem, jeśli pary chcą wieść długie i szczęśliwe życie małżeńskie, powinny się pobrać 20 lutego 2020 roku.

To podpowiedź dla osób, które planują wziąć ślub w przyszłym roku, ale jeszcze nie wybrały konkretnej daty. 

Astrolog tłumaczy, że ten dzień jest symbolizowany przez Anioła i oznacza "nowy początek". Faulkner twierdzi, że każda para, która weźmie ślub w 2020 roku może być pewna, że to odpowiedni moment.

Astrologia i numerologia ukryte za datą 20.02.2020 są niezwykle interesujące! W numerologii cyfra 2 oznacza silną i spokojną kobietę, która równocześnie jest niezwykle pokorna i pełna łaski, jak i potężna i pełna determinacji. W astrologii numer 2 oznacza dom Byka, którym rządzi Wenus – bogini miłości i piękna reprezentująca cierpliwość i nieustępliwość, która potrafi ciężko pracować na to, aby stworzyć niezwykłą i trwałą jedność - powiedziała w wywiadzie dla DailyMail.co.uk.

Carolyne Dodaje, że w 2020 roku Saturn wychodzi z Koziorożca, na co trzeba było czekać od lat 60. XX wieku

Planujecie ślub w 2020 roku?

Zobacz także:  Atrakcje na wesele - jak zaskoczyć gości i na co postawić?

Marzysz o ślubie? Zobacz, jaką żoną będziesz w przyszłości.

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się jaką żoną będziesz w przyszłości

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.

Lubisz gotować?