Zamknij

Została zdradzona przez faceta. Potem zaśpiewała na jego ślubie i się zemściła

27.09.2022 12:07

Zemsta nie popłaca, ale jest słodka - to z pewnością może potwierdzić kobieta, która niedawno zaśpiewała na weselu swojego byłego faceta. Oto jej historia.

Została zdradzona przez faceta. Potem zaśpiewała na jego ślubie i się zemściła
fot. Shutterstock

Zdrada bywa bolesna. Nic więc dziwnego, że ludzie, którzy jej doświadczyli, chcą potem zemścić się na niewiernym partnerze. Tak było w przypadku tej kobiety. Okazało się bowiem, że ma zaśpiewać na weselu mężczyzny, z którym kiedyś się spotykała. W dodatku brał on ślub z kobietą, z którą ją zdradził. Czy może być lepsza okazja do zemsty? Ta tiktokerka wiedziała doskonale, że druga taka okazja jej się nie przytrafi. Tym samym wykorzystała ten moment. I choć zemsta jej się nie opłaciła, z pewnością przyniosła jej satysfakcję.

Zobacz także: Mąż zdradził ją z przyjaciółką. Postanowiła zemścić się publicznie

Została zdradzona przez faceta. Potem zaśpiewała na jego ślubie 

Portal kobieta.onet.pl dotarł do nagrania tiktokerki, która po pięciu latach związku została zdradzona przez swojego faceta. Rok później miała zaśpiewać na jego weselu.

Pan młody prawdopodobnie nie wiedział, że w zespole, który wynajął na swój ślub, śpiewa jego była dziewczyna. Inaczej pewnie by nie zaryzykował - zwłaszcza że żenił się z kobietą, z którą ją zdradził. Historia jednak ułożyła się idealnie dla piosenkarki.

Kobieta miała wykonać utwór Johna Legenda pt. "All of me". Wyszła na scenę, stanęła tyłem do publiczności i... zaczęła śpiewać zupełnie inną piosenkę - Carrie Underwood pt. "Before He Cheats", czyli "Zanim zdradzi". Następnie się odwróciła i pokazała swoją twarz. Para młoda nie wiedziała, jak zareagować. To jednak nie był koniec przedstawienia. 

Zobacz także: Narzeczony zdradził ją z najlepszą przyjaciółką. Postanowiła się zemścić

Zaśpiewała na ślubie faceta, który ją zdradził. Tak się zemściła

Gdy piosenkarka skończyła śpiewać, wzięła szklankę z wodą i wylała ją na pana młodego. Internauci, którzy skomentowali jej filmik, twierdzą, że postąpiła słusznie. 

Zemsta za wszystkie dziewczyny, które nigdy nie dostały okazji do zemsty. 

 

Czyste złoto.

 

Czułam, jak strach przechodzi przez jego ciało, gdy zdał sobie sprawę z błędu.

Niestety, choć zemsta była słodka, nie opłaciła się piosenkarce. Okazuje się, że została wyrzucona z zespołu i nie dostała wynagrodzenia za swój występ. Jak myślicie, dobrze postąpiła?

Zobacz także: Zemściła się na zdradzającym ją mężczyźnie. Internauci twierdzą, że przesadziła

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: kobieta.onet.pl