Zamknij

Została wyrzucona z wesela znajomych. Poszło o jej strój

19.08.2022 13:21

Pewna kobieta założyła na wesele znajomych długą, białą suknię. Jej strój tak rozwścieczył parę młodą, że ta postanowiła wyprosić gościa ze swojego przyjęcia ślubnego.

Została wyrzucona z wesela znajomych. Poszło o jej strój
fot. SHUTTERSTOCK

Mówi się, że biały kolor na ślubie zarezerwowany jest wyłącznie dla panny młodej. I choć prawdopodobnie większość zapoznała się z tymi niepisanymi zasadami, to nie każdy się do nich stosuje. Nadal są osoby, które chodzą na wesela w bieli. Tak też zrobiła pewna kobieta. Finalnie z powodu jasnego stroju została wyproszona z przyjęcia.

Zobacz także: Poszła na przymiarkę sukni ślubnej. Okazało się, że kreacja nie miała należeć do niej 

Została wyrzucona z wesela znajomych. Poszło o jej strój

Tę historię opisał portal mirror.co.uk. Sadie Lane to amerykańska wedding planerka. Kobieta na swoim profilu na TikToku dzieli się poradami związanymi z organizacją wesela i zdradza tajniki swojej pracy. Ostatnio poruszyła temat ślubnego dress code'u.

Tiktokerka przyznała, że kiedyś musiała wyrzucić gościa z wesela z powodu jego stylizacji. Wyjaśniła, że nadzorowała przyjęcie dwóch kobiet. Wszystko szło dobrze, aż do momentu, gdy panny młode zauważyły, że jedna z bliskich im osób ma na sobie długą, białą suknię. Stylizacja znajomej niezwykle je rozzłościła, więc poprosiły Sadie o wyproszenie kobiety z wesela.

Wedding planerka powiedziała, że najgrzeczniej jak tylko mogła, poprosiła gościa o opuszczenie sali. Kobieta rzeczywiście wyszła, ale nie ukrywała swojego zdenerwowania. Na koniec dodała, że sama brała ślub kilka tygodni temu i nigdy nie wyrzuciłaby nikogo za założenie białej sukienki.

Prawda jednak okazała się być inna. Jeden z gości powiedział później Sadie, że wyproszona kobieta przed swoim weselem wysłała do bliskich e-maila, w którym wyraziła życzenie, by nikt nie przyćmił jej swoim wyglądem.

Wyproszono ją z wesela, bo założyła białą sukienkę. Internauci są podzieleni

Nagranie wedding plenerki spotkało się z żywym zainteresowaniem. Internauci są podzieleni. Niektórzy stwierdzili, że para młoda przesadziła, wypraszając z wesela kobietę tylko dlatego, że założyła białą sukienkę. Inni z kolei opowiedzieli się za decyzją nowożeńców, argumentując, że to ich wielki dzień.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Bukiet panny młodej zaczął płonąć. Na ratunek ruszył jej mąż 

loader
Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS

RadioZET.pl/mirror.co.uk/dziendobry.tvn.pl