Zamknij

Został poproszony o sypanie kwiatków na ślubie. Sposób, w jaki to zrobił, rozbawił internautów

04.07.2022 12:31
Został poproszony o sypanie kwiatków na ślubie. Sposób, w jaki to zrobił, rozbawił internautów
fot. SHUTTERSTOCK

Pewien mężczyzna, prawdopodobnie przyjaciel pary młodej, został poproszony o sypanie kwiatków na drodze do ołtarza. Sposób, w jaki wykonał powierzone mu zadanie, rozbawił gości weselnych i internautów.

Sypanie kwiatków na drodze do ołtarza to zwyczaj, który nadal kultywowany jest podczas niektórych uroczystości ślubnych. Z reguły zadanie to powierzane jest kilkuletnim dzieciom spokrewnionym z przyszłymi małżonkami. Ta para młoda postanowiła jednak wyjść poza ten schemat i poprosiła o pomoc swojego przyjaciela. Mężczyzna podszedł do zadania niezwykle poważnie i postanowił zrobić prawdziwe show.

Zobacz także: Przygotowali dla gości weselnych bar z drinkami. Chcą, żeby za nie zapłacili

Został poproszony o sypanie kwiatków na ślubie. Sposób, w jaki to zrobił, rozbawił internautów

Jakiś czas temu na TikToku opublikowane zostało nagranie z pewnego ślubu, które szybko stało się viralem. Widać na nim gości weselnych oczekujących na ceremonię. W pewnym momencie z głośników poleciała muzyka, a mężczyzna, odpowiedzialny za sypanie kwiatów, rozpoczął swoje show. Przyjaciel pary młodej ubrany w elegancką kamizelkę i pomarańczowe okulary, tańczył i rzucał płatki na drogę do ołtarza.

Po chwili wyjął dwie małe buteleczki alkoholu i zaczął nimi wymachiwać. Tanecznym krokiem podszedł do jednej z druhen i wręczył jej trunek. Podobny podarunek otrzymał drużba. Następnie mężczyzna wrócił do kobiety, wyciągnął ze swojej torebki kolejną buteleczkę i wypił z nią znajdujący się w środku alkohol.

Zarówno pan młody, jak i goście weselni zareagowali z entuzjazmem. Podczas wykonywanego przez mężczyznę tańca śmiali się i klaskali.

Sypał kwiatki na ślubie. Nagranie jest hitem sieci

Nagranie ze ślubu natychmiast obiegło sieć i stało się hitem internetu. Do tej pory zostało obejrzane ponad 13 mln razy. Wideo rozbawiło internautów. Wielu użytkowników TikToka napisało, że chciałoby, żeby podobny incydent miał miejsce na ich ceremonii.

Coś pięknego!

 

Proszę, zrób tak na moim ślubie.

 

Super - brzmią komentarze.

A wy co o tym myślicie?

Zobacz także: Ci dwaj mężczyźni poślubili tę samą kobietę, o czym nie wiedzieli. Dziś się przyjaźnią

Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

RadioZET.pl