Zamknij

Zerwała zaręczyny 7 dni przed ślubem. Powód oburzyłby każdego

05.10.2022 12:08

Miał być ślub i uroczyste świętowanie, a skończyło się na płaczu i smutnych wspomnieniach. Przyszła panna młoda zerwała zaręczyny po tym, jak zachował się jej narzeczony. Nie tego się po nim spodziewała. 

Kobieta w sukni ślubnej
fot. Shutterstock

Czasem okazuje się, że nawet ktoś, kogo dobrze znamy, potrafi nas zaskoczyć. W momencie, kiedy dotyczy to pozytywnych wrażeń, zwykle nie mamy nic przeciwko - gorzej, jeśli wychodzą na jaw negatywne cechy. Z taką sytuacją musiała zmierzyć się jedna z przyszłych panien młodych. Postanowiła zerwać zaręczyny 7 dni przed ślubem.

Zobacz także: Panna młoda wyrzuciła kelnerkę z wesela. Świeżo upieczony mąż nazwał ją szaloną

Tego nie spodziewała się po swoim narzeczonym

Pewna para planowała ten ślub od dawna. Wszystko było już dopięte na ostatni guzik i pozostawało tylko z niecierpliwością czekać na wielki dzień. Niestety jedna nietypowa sytuacja przesądziła o tym, że zaręczyny zostały zerwane. Powodem było to, jak zachował się przyszły pan młody.

Kilka tygodni przed ślubem kobieta wybrała się do klubu na wieczór panieński, a jej narzeczony miał zapewnić jej transport. Po tym, jak nad ranem odebrał ją z imprezy, przeszli się razem uliczkami miasta. Ten miły spacer przerwało kilku mężczyzn, którzy zaczęli zaczepiać parę. Okazało się, że jej przyszły mąż, zamiast bronić kobiety, gdy ta się przewróciła, odsunął się w cień i tylko patrzył.

Moment, w którym zobaczyła, że jej narzeczony nawet nie stara się jej obronić i próbuje nieudolnie uciekać, zraził ją na tyle, że zaczęła mieć wątpliwości, czy na pewno chce brać z nim ślub. 

Kobieta zerwała zaręczyny 7 dni przed ślubem

Ostatecznie kobieta postanowiła zerwać zaręczyny tydzień przed ślubem. Pomimo że jej przyszły mąż dobrze rozumiał swój błąd i prosił o wybaczenie, ona uznała, że nie będzie czuła się z nim bezpiecznie. 

Kobieta nie mogła wymazać z pamięci tego przykrego incydentu i nie potrafiła pozbyć się obrzydzenia, jakie zaczęła czuć do swojego przyszłego męża. Stwierdziła, że decyzja o rozstaniu będzie jedyną słuszną. 

loader
Lily Collins w białej asymetrycznej sukni na czerwonym dywanie podczas MET Gali 2019
10 Zobacz galerię
fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News