Zamknij

Zepsuła ślub swoim sąsiadom. "Niektórzy ludzie są tacy nieszczęśliwi"

29.07.2022 13:29

Ta para młoda z pewnością nie tak wyobrażała sobie dzień swojego ślubu. Zamiast wybranków w centrum zainteresowania znalazła się... ich sąsiadka. Nie uwierzycie, co zrobiła, żeby popsuć im uroczystość.

Zepsuła ślub swoim sąsiadom. "Niektórzy ludzie są tacy nieszczęśliwi"
fot. SHUTTERSTOCK

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Dlatego większość par młodych nawet kilka miesięcy poświęca na przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Nie wszystko jednak da się przewidzieć, a życie - jak wiadomo - lubi zaskakiwać. Ostatnio przekonała się o tym pewna para, której ślub zrujnowała złośliwa sąsiadka.

Zobacz także: Kilkuletni chłopiec zgubił obrączki pary młodej. Internauci: "Żadnych dzieciaków na ślubie"

Sąsiadka zepsuła ślub państwu młodym

O tej historii napisał portal kobieta.gazeta.pl. Pewna para młoda postanowiła pobrać się w plenerze nad brzegiem morza. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z ich planem. Otóż sąsiadka, nie wiedzieć czemu, zdecydowała się zakłócić ceremonię. W chwili rozpoczęcia uroczystości zaczęła... kosić trawnik.

W efekcie wszyscy byli skupieni wyłącznie na złośliwej sąsiadce. Kosiarka kobiety działała tak głośno, że goście nie byli w stanie usłyszeć słów przysięgi małżeńskiej wypowiadanej przez parę młodą. 

Niektórzy ludzie są tacy nieszczęśliwi - brzmi opis nagrania ze ślubu, które opublikowano na TikToku.

Nagranie ze ślubu wywołało burzę w komentarzach

Nagranie ze złośliwą sąsiadką zostało obejrzane ponad 1,2 mln razy. Internauci nie kryją oburzenia zachowaniem kobiety. Jedna tiktokerka napisała, że niektórzy ludzie są tak nieszczęśliwi, że zrobią wszystko, by zrujnować życie także innym.

Część osób uważa, że para młoda powinna się za to zemścić. Użytkownicy aplikacji zaczęli się też zastanawiać, jak wyglądały ich sąsiedzkie stosunki, zanim doszło do ślubu.

Zobacz także: Panna młoda została nazwana tandetną. Odpowiada internautom: "Jesteście frajerami"

loader
Doda w białej sukience w czarne kropki i z czerwonymi ustami
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/kobieta.gazeta.pl