Zamknij

Zepsuł państwu młodym wesele. "Nie wyglądają na szczęśliwych"

13.06.2022 11:58
Zepsuł państwu młodym wesele. "Nie wyglądają na szczęśliwych"
fot. SHUTTERSTOCK

Uroczyste krojenie tortu to jeden z ważniejszych momentów na przyjęciu ślubnym. Pewien gość weselny postanowił jednak zepsuć parze młodej tę wyjątkową chwilę.

Dla wielu osób ślub to jeden z najważniejszych momentów w całym życiu. Nic więc dziwnego, że każda para młoda chce, żeby ten dzień był wyjątkowy, a goście zapamiętali go na długo. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Czasem podczas wesela dzieją się rzeczy, na które żadni nowożeńcy nie mogą być przygotowani. Tak też było w przypadku przyjęcia ślubnego pewnych państwa młodych. Jeden z gości zepsuł im moment uroczystego krojenia tortu.

Zobacz także: Ślub i wesele w Polsce za mniej niż 15 tys. zł. Panna młoda zdradziła, jak zaoszczędziła na ceremonii 

Zepsuł państwu młodym wesele. "Nie wyglądają na szczęśliwych"

Na TikToku pojawiło się nagranie z pewnego wesela, które błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Na tym kilkusekundowym wideo ujęto moment uroczystego krojenia tortu przez państwa młodych. Na filmie widać pana młodego, który stoi przed ciastem z nożem. Tuż obok znajduje się jego ukochana trzymająca w rękach dwa talerzyki, które prawdopodobnie miała zaraz zamiar rozdać gościom.

W pewnym momencie do nowożeńców podbiega jeden z gości weselnych. Mężczyzna wsadza rękę w tort i rzuca nim w stronę świeżo upieczonego małżonka. Następnie wraca po kolejny kawałek ciasta, który chwilę później rozwala tuż przed panną młodą. Na nagraniu widać, że para jest zdegustowana zachowaniem gościa.

Zniszczył tort weselny. Internauci są oburzeni zachowaniem gościa

Nagranie z wesela spotkało się z żywą reakcją internautów. Użytkownicy aplikacji internetowej nie kryją oburzenia. Wiele osób napisało, że gdyby taka sytuacja wydarzyła się na ich przyjęciu ślubnym, nie mieliby oporów, żeby wyrzucić mężczyznę z imprezy.

Jeden tiktoker stwierdził też, że nie zdziwiłby się, gdyby chwilę później pan młody uderzył gościa. Niektórzy też zauważyli, że taki tort to z pewnością wydatek nie mniejszy niż 300 dolarów, które w kilka sekund tak naprawdę zostały wyrzucone w błoto.

A wy co sądzicie o tym incydencie?

Zobacz także: Pan młody odwołał podróż poślubną. Nie wytrzymał tego, co zrobiła mu żona

Gwyneth Paltrow w skórzanej kurtce i Brad Pitt w dzierganej czapce trzymają się za ręce
10 Zobacz galerię
fot. SIPA/East News

RadioZET.pl