Zamknij

Koniec z pierścionkami. Zegarki zaręczynowe to nowa moda wśród zakochanych

26.07.2021 14:13

Pierścionek zaręczynowy był do tej pory symbolem miłości i oddania. Okazuje się, że teraz jego miejsce zajmie... zegarek zaręczynowy.

Zegarki zaręczynowe zamiast pierścionków - nowa moda wśród zakochanych
fot. Shutterstock

Zaręczyny to wyjątkowy moment w życiu wszystkich zakochanych. Według tradycji przyszły pan młody obdarowuje wówczas swoją ukochaną pierścionkiem zaręczynowym, który ma symbolizować jego dozgonną miłość, oddanie i chęć ustatkowania się. Na Instagramie coraz częściej pojawiają się jednak zdjęcia z oświadczyn, na których widzimy, że zamiast pierścionka kobiety dostają zegarki. Okazuje się, że jest to coraz popularniejsza forma zaręczyn. Sami zobaczcie, o co dokładnie chodzi.

Zobacz także: Chcesz mieć idealny pierścionek zaręczynowy? Daj ukochanemu te wskazówki

Zegarki zaręczynowe zamiast pierścionków - nowa moda wśród zakochanych

Często przyszłe panny młode chciałyby podarować swojemu ukochanemu coś, co będzie dla niego znaczyć tyle samo, ile dla nich pierścionek. Stąd popularność zegarków zaręczynowych.

Coraz więcej kobiet po zaręczynach obdarowuje swoich partnerów właśnie zegarkiem. Niektóre pary młode decydują się pójść o krok dalej. Tym samym mężczyźni kupują swoim ukochanym wymarzony zegarek, który ma pełnić funkcję pierścionka.

I tak o to coraz częściej zegarek zastępuje pierścionek zaręczynowy. Dzięki temu oboje zakochani mogą każdego dnia nosić przy sobie symbol ich miłości. 

Sami zobaczcie, jak prezentują się różne zegarki zaręczynowe. 

Zobacz także: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Niektóre kobiety mają duże wymagania

Modne pierścionki zaręczynowe 2021 

Jeżeli wolisz postawić na tradycję i chcesz kupić swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy, przede wszystkim powinien on odpowiadać jej stylowi i charakterowi. Istnieją jednak też takie błyskotki, które w najbliższych miesiącach będą hitem.

Modne pierścionki zaręczynowe w 2021 roku przede wszystkim powinny być wykonane z klasycznego złota. Warto, żeby miały owalny kamień, a najlepiej szlachetny. Można też wybrać wzory o kształcie kwadratu lub prostokąta, które także są na czasie. 

Zobacz także: Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy? A co po ślubie? 

loader