Zamknij
Marina Łuczenko-Szczęsna miała nietypowe zaręczyny z Wojtkiem Szczęsnym
  • Heidi Klum i Seal Heidi Klum i Seal
  • Maria Sadowska i Adrian Łabanowski Maria Sadowska i Adrian Łabanowski
  • Kim Kardashian i Kanye West Kim Kardashian i Kanye West
  • 8 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Te gwiazdy miały naprawdę nietypowe zaręczyny. Niektórzy zapewne im pozazdroszczą, a inni złapią się za głowę na myśl o takich oświadczynach.

Mężczyźni dwoją się i troją, gdy zamierzają oświadczyć się wybrance swojego serca. Często zastanawiają się, co powiedzieć, żeby ona nie odmówiła, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać oraz które miejsca będą odpowiednie na tego typu wydarzenie. Niekiedy te przygotowania trwają wiele miesięcy. Wówczas można wpaść na sporo interesujących pomysłów. Właśnie tak było też z tymi gwiazdami. Okazuje się, że zaręczyny tych znanych par były naprawdę nietypowe. Zobaczcie sami, w jakich okolicznościach się odbyły.

Zaręczyny gwiazd w nietypowych okolicznościach. Były bardzo pomysłowe

Wiemy o tym, że gwiazdy mają różne pomysły, jeżeli chodzi o śluby, podróżne poślubne, a nawet kreacje na tego typu okazje. Okazuje się, że podobnie jest z oświadczynami. 

Niektórzy popularni panowie przeszli samych siebie, jeżeli chodzi o pomysł na zaręczyny. Większość z nich była jednak bardzo romantyczna.

Gdy Kanye West zamierzał oświadczyć się Kim Kardashian, wynajął na tę okazję cały stadion. Orlando Bloom natomiast zaręczył się z Katy Perry w helikopterze.

Były też takie gwiazdy, które postawiły na nieco skromniejsze, ale równie nietypowe oświadczyny. George Clooney np. oświadczył się Amal w domu, ale... kazał jej samej znaleźć pierścionek. 

Również wśród polskich gwiazd nie brakuje takich nietypowych historii. Trzeba przyznać, że niektórym kobietom nie spodobałyby się zaręczyny w stylu gwiazd. Znalazłyby się jednak też takie panie, które marzą o identycznych oświadczynach.

Sami zobaczcie, które zaręczyny gwiazd były najbardziej nietypowe. 

Zobacz także: Oto najgorsze miejsca na zaręczyny. Nie zdziw się, jeżeli ukochana ci odmówi

loader