Zamknij
Doda w sukience w kropki i z czerwoną szminką na ustach uśmiecha się do fotoreporterów
  • Doda Doda
  • Julia Roberts Julia Roberts
  • Jennifer Lopez Jennifer Lopez
  • 8 Zobacz
fot. Piotr Molecki/East News

Wielka miłość może prowadzić do pochopnych decyzji, w tym do szybkich zaręczyn. Te gwiazdy kilka razy decydowały się na ten krok. To zaręczynowe rekordzistki.

Zaręczyny kojarzą nam się z bardzo poważnym krokiem, który z reguły rozpoczyna wielkie przygotowania do ślubu. To też przypieczętowanie naszych uczuć. Zaręczyny nie odbyłyby się, gdyby nie wielka miłość, która często sprawia, że postępujemy pochopnie. Pod wpływem emocji jesteśmy w stanie podejmować kroki, których później żałujemy. Doskonale wiedzą o tym te gwiazdy, które zaręczały się kilka razy. Miłość sprawiła, że podejmowały ważne decyzje, ale po upływie czasu okazywało się, że nie do końca były one słuszne. Te gwiazdy to prawdziwe zaręczynowe rekordzistki.

Zaręczynowe rekordzistki. Te gwiazdy zaręczały się kilka razy

Zaręczyny to pierwszy krok do ślubu, a ten teoretycznie planujemy na całe życie. Coraz częściej jednak narzeczeni rozstają się jeszcze przed ślubem lub, co gorsza, już po zawarciu związku małżeńskiego. 

Te gwiazdy przekonały się o tym na własnej skórze. Są to kobiety, które kilka razy mówiły "tak" podczas oświadczyn. Na pewno wynikało to z uczucia, jednak w pewnym momencie zakończyło się niepowodzeniem.

Oto 8 największych zaręczynowych rekordzistek wśród gwiazd.

Zobacz także: Zaręczyny - czym są, jak wyglądają i czym się różnią od oświadczyn? Wyjaśniamy różnicę!