Zamknij

Chcesz oświadczyć się ukochanej? Zobacz, co powiedzieć, żeby ona ci nie odmówiła

15.12.2020 15:36

Zaręczyny to bardzo stresujący moment, przede wszystkim dla panów, którzy chcą oświadczyć się ukochanej. Podpowiadamy, co powiedzieć, żeby ona zgodziła się bez wahania.

Zaręczyny nad morzem - para całuje się i pokazuje pierścionek zaręczynowy
fot. Shutterstock

Zaręczyny to niezapomniany moment w każdym związku. Warto zatem zadbać o to, żeby były wyjątkowe. I nie chodzi tu wcale o wymyślne sposoby na oświadczenie się i niesamowite podróże. Okazuje się, że pamiętne i idealne zaręczyny mogą się odbyć nawet w domu przy choince. Wszystko zależy od tego, co powiesz swojej ukochanej w tym wyjątkowym momencie. Podpowiadamy 3 najlepsze sposoby na oświadczenie się ukochanej kobiecie. Dzięki temu na pewno zgodzi się za ciebie wyjść. 

Zobacz także: Oto najgorsze miejsca na zaręczyny. Nie zdziw się, jeżeli ukochana ci odmówi

Zaręczyny: co powiedzieć podczas oświadczyn? Podpowiadamy!

Jak powinny wyglądać zaręczyny idealne? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć przede wszystkim sam. Najlepsze będą bowiem takie, które wpasują się w gust twojej ukochanej.

Możemy jednak zasugerować ci, co powinieneś powiedzieć w momencie oświadczyn, żeby jeszcze bardziej ją zachwycić. Ten stresujący moment może bowiem sprawić, że zapomnisz, co tak naprawdę chciałbyś jej przekazać. 

Podpowiadamy zatem 3 rzeczy, którymi z pewnością chwycisz ją za serce i sprawisz, że od razu powie ci "tak". 

1. Nawiąż do waszych wspólnych wspomnień

Nic tak nie porusza serca kobiety jak myśl o wspomnieniach spędzonych z ukochaną osobą. Oświadczyny to dobry moment na to, żeby podsumować, jak dotychczas wyglądała wasza relacja. Wspomnij jej o twoich ulubionych chwilach z nią u boku, spraw, że w oku zakręci jej się łezka, a następnie powiedz, że chcesz spędzić z nią resztę życia. 

2. Zacytuj jej ulubiony film lub piosenkę

Te panie, które mają romantyczną duszę, z pewnością docenią, że przygotowałeś się do tej chwili. Możesz zatem nauczyć się na pamięć fragmentu jej ulubionego filmu, zacytować jakiś wiersz lub... zaśpiewać piosenkę (jeśli tylko masz talent muzyczny). Czy można wyobrazić sobie bardziej romantyczne zaręczyny?

3. Po prostu powiedz, co czujesz

Żadne słowa nie będą znaczyły tyle, ile twoje uczucia, o których ją zapewnisz. Możesz przygotować coś na zasadzie "ślubnej przemowy". Przysięgi pisane przez młodych są popularne raczej na zagranicznych weselach, jednak u nas dobrze sprawdzą się właśnie z okazji zaręczyn. 

Zobacz także: Pierścionek zaręczynowy - jak go nosić przed ślubem i po ślubie? Te zasady są naprawdę proste

loader

Wielka miłość może prowadzić do pochopnych decyzji, w tym do szybkich zaręczyn. Te gwiazdy kilka razy decydowały się na ten krok. To zaręczynowe rekordzistki.