Zamknij

Zaręczynowa pizza to tandeta czy romantyzm? Internauci są podzieleni w opiniach

26.08.2021 14:17
Zaręczynowa pizza to nadal modne zjawisko. Wciąż romantyczne czy już tandetne?
fot. Shutterstock

Mężczyźni podczas zaręczyn starają się trafić we wszystkie gusta swoich ukochanych - także te smakowe. Stąd zjawisko, jakim jest zaręczynowa pizza.

Mężczyźni z reguły dwoją się i troją, żeby ich oświadczyny były wyjątkowe. Marzą bowiem o tym, żeby była to pamiętna chwila dla ich ukochanych. Dlatego starają się dopasować formę zaręczyn do upodobań swoich wybranek. W związku z tym wielu z nich sięga po pomysł, który od dłuższego czasu cieszy się już dużą popularnością. Jest nim pizza zaręczynowa - mało kto bowiem nie lubi tego włoskiego dania. Problem polega jednak na tym, że ten sposób stał się już bardzo pospolity. Internauci są podzieleni w opiniach na jego temat. 

Zobacz także: Zobaczyła po kryjomu pierścionek zaręczynowy i się przeraziła. Czegoś takiego się nie spodziewała

Zaręczynowa pizza - o co chodzi? 

Zaręczynowa pizza od dłuższego czasu podbija portale społecznościowe. Kobiety chwalą się sposobami, w jakie ich ukochani wykorzystali włoskie placki do oświadczyn.

I tak w sieci możemy znaleźć różne pizze z napisami "Will you marry me?" (po polsku: "Czy wyjdziesz za mnie?"). Niektórzy postanawiają być bardziej eleganccy i swoje pytanie zapisują... na pudełku. 

Jeszcze inni wykazują się kreatywnością i tworzą placki w kształcie serca lub np. pierścionka. Co ciekawe, diament może również znajdować się w pudełku z pizzą lub po prostu obok, w klasycznym opakowaniu. 

Portal dailymail.co.uk przedstawił historię oburzonej kobiety, której nie spodobała się taka forma zaręczyn. Co prawda, to nie jej ukochany się oświadczał, ale była świadkiem takiego zdarzenia. Mężczyznę, który podarował swojej narzeczonej pizzę, "obsmarowała" na jednej z facebookowych grup. 

Zobacz także: Koniec z pierścionkami. Zegarki zaręczynowe to nowa moda wśród zakochanych

Zaręczynowa pizza to nadal modne zjawisko. Wciąż romantyczne czy już tandetne?

Użytkowniczka Facebooka opublikowała w grupie "That's It, I'm Wedding Shaming" zdjęcie, na którym widzimy anonimową kobietę, prezentującą pierścionek zaręczynowy na tle pizzy z napisem "Will you marry me?".

Zaręczynowy wstyd. Naprawdę, oświadczyny w formie pizzy - napisała pod fotografią. 

Niektórzy komentujący zgodzili się z nią, że ten pomysł wydaje się być tandetny. Inni jednak stanęli w obronie mężczyzny, który zdecydował się na ten krok. 

Nieznajomy mógłby mi podarować coś takiego i powiedziałabym tak. 

 

Pizza i pierścionek? Człowiek, który cię karmi i kupuje diamenty? Od razu powiedziałabym tak - piszą internautki. 

A co wy sądzicie o takiej formie zaręczyn? Naszym zdaniem mogą być bardzo romantyczne. Tylko spójrzcie na te zdjęcia z Instagrama. 

Zobacz także: Oto najgorsze miejsca na zaręczyny. Nie zdziw się, jeżeli ukochana ci odmówi

Źródło: dailymail.co.uk