Zamknij

Zaprosili na wesele psy zamiast dzieci. Para młoda w ogniu krytyki

27.09.2021 09:12

Para młoda, organizując wesele, postanowiła nie zapraszać na nie dzieci swoich gości. Zamiast tego zachęciła ich do zabrania na przyjęcie ślubne... psów. Kontrowersyjna decyzja przyszłych nowożeńców wywołała burzę w sieci.

Zaprosili na wesele psy zamiast dzieci. Para młoda w ogniu krytyki
fot. SHUTTERSTOCK

Jak podaje portal gazeta.pl, nietypową decyzję pary młodej opisała w sieci szwagierka. Na popularnym forum dla matek mumsnet.com kobieta zdradziła, że choć brak zaproszenia dzieci na wesele bardzo ją poirytował, to jednak najbardziej oburzyła się, gdy dowiedziała się, że przyszli nowożeńcy chcą na przyjęciu ślubnym psy. 

Zaprosili na wesele psy zamiast dzieci

Szwagierka tłumaczy, że wesele brata jej męża zorganizowano w dużej odległości od ich domu. Czekałby ich więc kilkudniowy wyjazd. Ale nie to jest najgorsze. Kobieta niedawno urodziła - w dniu przyjęcia jej synek będzie miał zaledwie siedem miesięcy. Zdaniem szwagierki dziecko jest jeszcze za małe, by tyle czasu spędzić bez rodziców. 

Byliśmy bardzo zaskoczeni (i rozczarowani), gdy nasz syn nie został uwzględniony na zaproszeniu, a jednocześnie ogłoszono, że goście jak najbardziej mogą zabrać ze sobą swoje psy! - napisała poirytowana kobieta.

Dodała, że jej mąż napisał do brata i wytłumaczył mu całą sytuację, jednak pan młody był nieugięty.

Szwagierka, gdy dowiedziała się, że przyszły małżonek nie chce zrobić wyjątku dla swojej rodziny, bardzo się oburzyła. Nie rozumie, dlaczego nowożeńcy nie chcą na weselu dzieci, a zapraszają psy.

Kobieta napisała, że wraz z mężem mają teraz dwie opcje: nie przyjść na przyjęcie ślubne albo porozmawiać z jej teściami, by ci przekonali syna do zmiany zdania.

Psy zamiast dzieci na weselu. Para młoda w ogniu ktytyki

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Wiele osób napisało, że decyzja przyszłych małżonków rzeczywiście mogła oburzyć gości. Kontrowersyjny pomysł państwa młodych skrytykowały przede wszystkim mamy.

Ale nie wszyscy uważali, że małżonkowie postąpili źle. Część internautów napisała, że w końcu to ma być ich święto, więc mają prawo decydować, na jakich zasadach się odbędzie.

Po prostu odrzuć zaproszenie. To ich ślub i mają prawo nie zapraszać na niego dzieci - stwierdziła jedna z użytkowniczek forum.

Co sądzicie o takim pomyśle?

loader

RadioZET.pl/gazeta.pl