Zamknij

Ta kobieta założyła swoją suknię ślubną na wesele syna. Para młoda się zemściła

04.11.2021 10:56
Założyła własną suknię ślubną na wesele syna. Para młoda się zemściła
fot. Shutterstock

Niektóre teściowe przypominają te z kawałów. Tak jest też w przypadku tej kobiety. Zrobiła na złość świeżo upieczonej synowej, a pan młody się na niej zemścił.

Jest wiele kobiet, które nie są w stanie przeżyć tego, że ich syn się żeni. Wtedy zaczynają wymyślać strategie, co zrobić, żeby nie dopuścić do jego ślubu lub, co gorsza, w jakiś sposób zepsuć ten dzień. Niedawno pisaliśmy o kobiecie, która pomimo próśb narzeczonych założyła białą sukienkę na wesele, a potem obraziła się na pannę młodą. Bohaterka poniższej historii poszła jednak o krok dalej. Na weselu syna postanowiła bowiem pojawić się we własnej sukni ślubnej. Para młoda na początku była w szoku, a potem postanowiła się zemścić.

Zobacz także:  Mama pana młodego założyła białą sukienkę na ślub. Pannie młodej udało się zemścić

Założyła własną suknię ślubną na wesele syna

Portal thesun.co.uk przytoczył historię byłej panny młodej. Okazuje się, że jej wesele nie należało do zabawnych, choć dziś wspomina je z uśmiechem. 

Zazwyczaj to właśnie świeżo upieczona małżonka jest gwiazdą przyjęcia weselnego. Chyba że znajduje się ktoś, kto próbuje ją przyćmić. Dość często zdarza się, że jest to... teściowa.

Nie każda mama pana młodego jest w stanie przyjąć jego żonę z otwartymi ramionami. Ta zdecydowanie nie była do tego skłonna. Wręcz przeciwnie, postanowiła zrobić wszystko, żeby uprzykrzyć synowej ten wyjątkowy dzień.

Tym samym mama pana młodego założyła na jego wesele... własną suknię ślubną. 

Wyszła za mąż półtora roku przed nami, więc to nie tak, że wyciągnęła z pudełka jakąś suknię z lat 80. - napisała panna młoda na portalu reddit.com.

Okazuje się, że ten krok jednak nie opłacił się kobiecie. Syn szybko zemścił się na złośliwej mamie. 

Zobacz także:  Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. W porę zareagował pan młody

Założyła swoją suknię ślubną na wesele syna. Pan młody postanowił się zemścić

Gdy tylko państwo młodzi ujrzeli kobietę w sukni ślubnej, bardzo się zdenerwowali. Pan młody postanowił jednak wziąć sprawy w swoje ręce. Podczas krojenia tortu weselnego odciął duży kawałek, a następnie podszedł do swojej mamy i wysmarował jej całą twarz ciastem. 

Nadszedł czas, żeby pokroić ciasto i pomyślałem, że przecież chcesz zostać panną młodą - miał wówczas powiedzieć. 

Ubrudzona kobieta na początku była wściekła, ale po pewnym czasie sama zaczęła śmiać się z tej historii. Dziś wszyscy wspominają ją z uśmiechem na ustach. 

Zobacz także:  Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com