Zamknij

Zaliczyła wpadkę na weselu. Kobieta pokazała za dużo

27.06.2022 12:08
Zaliczyła wpadkę na weselu. Kobieta pokazała za dużo
fot. SHUTTERSTOCK

Troje przyjaciół państwa młodych z okazji ich wesela postanowiło przygotować układ taneczny. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem...

To wesele państwo młodzi i goście z pewnością zapamiętają na długo. Wszystko za sprawą występu trojga przyjaciół nowożeńców. Nagranie z tego incydentu obiegło sieć i stało się hitem internetu. 

Zobacz także: Ci dwaj mężczyźni poślubili tę samą kobietę, o czym nie wiedzieli. Dziś się przyjaźnią

Zaliczyła wpadkę na weselu. Kobieta pokazała za dużo

Jakiś czas temu na TikToku pojawiło się nagranie z wesela, które szybko stało się viralem. Widać na nim troje przyjaciół pary młodej, którzy dają popis swoich umiejętności tanecznych. Na początku nagrania ujęto, jak dwóch mężczyzn, trzymając kobietę na barkach, wchodzi do sali pełnej gości. Po chwili delikatnie stawiają ją na środku parkietu.

Dziewczyna podwija sukienkę i robi rozkrok. Następnie widać, jak jeden z mężczyzn bierze rozbieg i rzuca się na podłogę, po czym prześlizguje się pod nogami kobiety. Drugi z chłopaków robi dokładnie to samo. W pewnym momencie przyjaciółka pary młodej traci równowagę i przewraca się na jednego z nich. Kobieta jednak upada bardzo niefortunnie, odkrywając zdecydowanie za dużo... 

Pokaż swoje pośladki 200 osobom na weselu najlepszych przyjaciół - brzmi opis nagrania.

Nagranie z wesela jest hitem TikToka

Nagranie, na którym ujęto wpadkę na weselu, natychmiast obiegło sieć i stało się hitem internetu. Do tej pory wideo obejrzano ponad 362 tys. razy. Wielu użytkowników aplikacji przyznało, że nie wie, dlaczego takie "przedstawienie" w ogóle odbyło się na przyjęciu ślubnym. Niektórzy uważają, że wesele to nie najlepsze miejsce na podobne pokazy.

A wy co uważacie o tym popisie przyjaciół pary młodej?

Zobacz także: Para młoda wybrała nietypową piosenkę na ślub. Goście nie kryli zaskoczenia

Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS

RadioZET.pl