Zamknij

Zaczęła krzyczeć, że pan młody jest ojcem jej dziecka. Nietypowa sytuacja na ślubie

16.05.2022 09:18
Zaczęła krzyczeć, że pan młody jest ojcem jej dziecka. Nietypowa sytuacja na ślubie
fot. SHUTTERSTOCK

Ci świeżo upieczeni małżonkowie z pewnością na długo zapamiętają dzień swojego ślubu. Podczas uroczystości jedna z kobiet zaczęła krzyczeć, że pan młody jest ojcem jej dziecka.

Każda para młoda podczas swojego ślubu powinna być przygotowana na różne sytuacje, nawet te najbardziej nieoczywiste. Ostatnio przekonali się o tym pewni narzeczeni. Ich wyjątkowy dzień zniszczyła kobieta, która w czasie uroczystości zaczęła krzyczeć, że jest w ciąży z panem młodym. Do sieci trafiło nagranie z tego incydentu i natychmiast stało się viralem.

Zobacz także: Siostra panny młodej powiedziała, że nie przyjdzie na jej wesele. Powód zaskakuje

Zaczęła krzyczeć, że pan młody jest ojcem jej dziecka

Jeden z gości weselnych chciał nagrać moment składania przysięgi małżeńskiej, a nieoczekiwanie uchwycił pewien bardzo nietypowy incydent. Na krótkim filmie, który został opublikowany na TikToku, widać państwa młodych stojących pod altaną przed urzędnikiem. W pewnym momencie na uroczystość wtargnął nieproszony gość. Wściekła kobieta zaczęła krzyczeć na pana młodego. 

Anthony! Udajesz, że mnie nie znasz? Wiem, że mnie słyszysz. Mam tu twoje dziecko - wrzeszczała.

Córka panny młodej nie wytrzymała. Na filmie widać, jak dziewczyna rzuca bukietem kwiatów w stronę nieproszonego gościa, a następnie biegnie w jego kierunku. Goście weselni próbują zatrzymać rozwścieczoną kobietę. W tym momencie nagranie się urywa.

Zobacz także: Ta panna młoda miała dwie używane suknie ślubne. Udało jej się też zaoszczędzić na weselu

Wynoś się ze ślubu mojej mamy. Co jest z tobą nie tak? - krzyczy córka panny młodej.

Nietypowa sytuacja na ślubie. Internauci są w szoku

Nagranie z tego incydentu natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Wideo zdobyło ponad 2 mln polubień i dziesiątki tysięcy komentarzy. Internauci są w szoku. Jedna użytkowniczka napisała, że nie rozumie, dlaczego panna młoda po tym, co usłyszała, chciała kontynuować ceremonię. Inni z kolei zdradzili, że nie mogą doczekać się drugiej części wideo. 

A wy co sądzicie o tej historii?

Gwyneth Paltrow w skórzanej kurtce i Brad Pitt w dzierganej czapce trzymają się za ręce
10 Zobacz galerię
fot. SIPA/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk/tiktok