Zamknij

Wywołał pożar na weselu. To mogło się źle skończyć

02.08.2022 10:58

Ten mężczyzna bardzo dosadnie przekonał się o tym, że nie warto igrać z ogniem. W trakcie wesela przypadkowo wywołał pożar... To mogło się naprawdę źle skończyć.

Wywołał pożar na weselu. To mogło się źle skończyć
fot. SHUTTERSTOCK

Weselny klimat potrafi się udzielić każdemu, czasem aż zanadto. Goście, skupieni na dobrej zabawie, często zapominają o bożym świecie. Niestety czasem może to doprowadzić do wypadku. Ostatnio przekonał się o tym pewien mężczyzna, który przez przypadek wywołał pożar.

Zobacz także: Zepsuła ślub swoim sąsiadom. "Niektórzy ludzie są tacy nieszczęśliwi"

Wywołał pożar na weselu

Tę historię opisała Wirtualna Polska Kobieta. Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie z wesela, które szybko stało się viralem. Widać na nim grupę osób trzymających w dłoniach zimne ognie. Goście bawią się i śmieją. Po chwili na pierwszy plan wysuwa się pewien mężczyzna. 

Krokiem tanecznym podchodzi on do jednej z kobiet. Gdy staje obok niej, zaczyna wymachiwać rękami. Wtedy dochodzi do nieszczęścia. Zimne ognie, które trzyma w dłoniach, podpalają trawę pampasową. Dekoracja weselna zaczyna płonąć.

Pożar na weselu. To mogło się źle skończyć

Mężczyzna dalej śmieje się i tańczy, nie wiedząc, że tuż za nim właśnie wybuchł pożar. Dopiero krzyki innych osób sprawiają, że gość się odwraca. Niewiele myśląc, zrzuca dekorację weselną na ziemię, a następnie zaczyna ją deptać. Niedługo później ogień zostaje ugaszony. Na nagraniu widać, jak mężczyzna po chwili wraca do zabawy.

Jeden z gości opublikował nagranie z tego incydentu w mediach społecznościowych. Wideo obejrzało już ponad 11 mln osób.

Zobacz także: Druhna zrobiła coś przerażającego. Przez to panna młoda wyrzuciła ją ze ślubu 

loader
Doda w białej sukience w czarne kropki i z czerwonymi ustami
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl