Zamknij

Wylądowała w szpitalu noc przed ślubem. Jej historia jest przestrogą dla innych panien młodych

20.10.2021 12:01

Ta panna młoda miała ogromnego pecha i wylądowała w szpitalu tuż przed ślubem. Jej historia może być przestrogą dla innych narzeczonych.

Wylądowała w szpitalu noc przed ślubem, suknię zakładała na izbie przyjęć. Teraz ostrzega panny młode
fot. Shutterstock

Dzień ślubu i wesela wymaga od pary młodej nie lada organizacji i... samodyscypliny. Często towarzyszą mu różnego rodzaju inne imprezy - wieczór panieński czy wieczór kawalerski. Warto jednak urządzić je znacznie wcześniej, żeby nie narazić się na błąd tej pary młodej. Ci zakochani postanowili bowiem podejść do całej sytuacji bez emocji i dzień przed ślubem... wybrali się na imprezę. Nie skończyło się to dobrze dla panny młodej, która zamiast u makijażystki wylądowała z samego rana na izbie przyjęć w szpitalu. Teraz stara się przestrzec przed swoim błędem inne kobiety, które szykują się do ślubu. 

Zobacz także: Zdradził ją dzień przed ślubem. Teraz komentuje jej filmiki w sukni ślubnej

Wylądowała w szpitalu noc przed ślubem

Nerwy przed ślubem są rzeczą normalną. Warto jednak poradzić sobie z nimi bez dodatkowych wspomagaczy, żeby nie popełnić błędu tej pary młodej. 

Tiktokerka @rosieposie711 w jednym ze swoich filmików opowiedziała historię z własnego ślubu. Okazuje się, że omal nie musiała go odwołać ze względu na pewien nieprzyjemny incydent. 

Wieczór przed ślubem kobieta dała się namówić swojemu narzeczonemu na "wyjście na miasto". Pan młody, który z reguły nie wychodził z inicjatywą imprezowania, bardzo chciał odwiedzić z ukochaną kilka miejsc, do których chodził w czasach college'u. 

W noc przed ślubem mój narzeczony (który nigdy o nic nie prosi) chciał, żebym wyszła i wypiła z nim kilka drinków (...). Myślałam, że to nie jest dobry pomysł, ale chciałam go uszczęśliwić, a dobrze znam swoje granice. Byłam pewna, że to zadziała - napisała kobieta.

Okazuje się, że tiktokerka szybko te granice przekroczyła i ani ona, ani jej narzeczony nie zdawali sobie z tego sprawy. Problem pojawił się o świcie. 

Zobacz także: Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. W porę zareagował pan młody

Lekarz kazał jej odwołać ślub. Suknię założyła na izbie przyjęć

Kobieta, która wybrała się na nocną eskapadę przed ślubem, już o 5 nad ranem doznała silnego zatrucia alkoholowego. Tym samym, zamiast u kosmetyczki, wylądowała na izbie przyjęć w szpitalu. 

Wypróbowaliśmy wszystkie środki zapobiegawcze, ale nic nie działało. W końcu moje druhny nalegały, żebym pojechała na pogotowie (...). Lekarz powiedział, że będę musiała odwołać ślub, ponieważ jestem odwodniona i potrzebuję kroplówki - wspomina była panna młoda.

Ostatecznie jednak lekarzom udało się postawić pannę młodą na nogi. Suknię ślubną założyła na izbie przyjęć, a dziś z mężem miło wspomina ich najważniejszy dzień w życiu - mimo tej przykrej sytuacji. 

Teraz tiktokerka przestrzega inne panny młode. Posłuchajcie tej historii opowiedzianej jej ustami. 

Zobacz także: Mama pana młodego zrobiła okrutny żart jego żonie na ślubie. Musiała opuścić wesele

loader

Źródło: thesun.co.uk