Zamknij

Ten mężczyzna zaliczył wpadkę na własnym ślubie. Panna młoda nie spodziewała się takiego widoku

11.06.2021 10:44

Ta kobieta opublikowała na TikToku film ze swojego ślubu. Takiego widoku w drodze do ołtarza z pewnością się nie spodziewała.

Pan młody zaliczył wpadkę na własnym ślubie
fot. Shutterstock

Pary młode zazwyczaj bardzo stresują się w dniu swojego ślubu. Nic więc dziwnego, że podczas uroczystości mogą zdarzyć się różne nieprzewidziane sytuacje. Właśnie taką chwilę pokazała jedna z tiktokerek. Nie spodziewała się bowiem, że w drodze do ołtarza ujrzy swojego męża w takiej sytuacji. Na swoim profilu podzieliła się z obserwatorami tą dość zabawną sytuacją, jednak nie wszyscy się z niej śmiali. Użytkownicy tiktoka są podzieleni w opiniach na temat tego, jak kobieta powinna się w tej sytuacji zachować.

Zobacz także: Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Panna młoda wzięła ślub z... jednym z gości

Wpadka mężczyzny na ślubie

Każdemu z nas zdarzają się wpadki. Łatwo o nie zwłaszcza na własnym ślubie. Dailymail.co.uk podaje, że dotkliwie przekonała się o tym ta para młoda. 

Zabawną sytuacją ze swojego ślubu podzieliła się użytkowniczka TikToka @taylortoks. To właśnie jej mąż zaliczył nietypową wpadkę podczas ceremonii. 

Sytuacja miała miejsce, gdy panna młoda zmierzała w kierunku ołtarza. Jej ukochany najpierw delikatnie się uśmiechnął na jej widok, a następnie... wyciągnął telefon z kieszeni. 

4 lata temu szłam powoli alejką, żeby poślubić miłość mojego życia. To była jedna z najważniejszych i najbardziej emocjonalnych chwil w naszym życiu, a mój mąż zrobił najbardziej romantyczną rzecz - wyciągnął swój telefon - napisała tiktokerka w zabawnym filmiku. 

Taylor opublikowała to nagranie oczywiście w formie żartu. Niektórzy internauci byli jednak bezlitośni.

Zobacz także: Największe trendy ślubne 2021 roku. 5 rzeczy, bez których nie może odbyć się wesele

Pan młody sprawdził telefon przy ołtarzu. Internauci są podzieleni w opiniach

Pod filmem pojawiła się burza komentarzy. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że pan młody zdecydował się na coś takiego i uważają, że jego wybranka powinna się w tej sytuacji obrazić.

To jest tandetne.

 

Rozwód.

 

Trzeba było się odwrócić i odejść - piszą niektórzy internauci.

Znaleźli się jednak też tacy użytkownicy TikToka, którzy tłumaczą pana młodego. Ich zdaniem to najzwyklejszy tik nerwowy. Niektórzy nawet przedstawili zabawne sytuacje z własnego ślubu. 

Zrobił to z nerwów. 

 

Robię tak, kiedy jestem zdenerwowana. Zawsze sprawdzam swój telefon. 

 

Mojemu mężowi włączył się alarm w telefonie podczas naszej przysięgi. 

Podobnego zdania jest sama Taylor, która podzieliła się tym nagraniem z okazji ich 4. rocznicy ślubu. Okazuje się zatem, że wpadka z telefonem w rzeczywistości nie przyniosła tej parze pecha. Tiktokerka wyjaśniła to w kolejnym, równie zabawnym filmiku, w którym wystąpił także jej mąż.

A jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji?

Zobacz także: Oryginalne atrakcje na weselach gwiazd. Te pary młode zaskoczyły swoich gości

loader

Gwiazdy na czerwonym dywanie chcą prezentować się jak najlepiej. Niektóre z nich zdecydowały się na kreacje, które mogłyby spełniać także funkcje... sukien ślubnych.

Źródło: Dailymail.co.uk