Zamknij

Oryginalne atrakcje na weselach gwiazd. Te pary młode zaskoczyły swoich gości

15.03.2021 15:42

Każdy chce, żeby jego wesele było oryginalne. Przyjęcia tych gwiazd przeszły już do historii dzięki nietypowym atrakcjom.

Małgorzata Rozenek w niebieskiej sukience i Radosław Majdan w czarnym smokingu w Wilanowie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wesele jest wyjątkową imprezą w życiu wszystkich zakochanych. Nic więc dziwnego, że pary młode dwoją się i troją, żeby ich przyjęcie było dopracowane w stu procentach. Także gwiazdy chcą zachwycić swoimi weselami wszystkich gości, jak również swoich fanów, z którymi dzielą się zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Niektóre znane osoby postawiły na naprawdę oryginalne atrakcje, dzięki którym ich przyjęcia stały się niezapomniane.

Zobacz także: Atrakcje weselne, o których jeszcze nie słyszeliście. Dzięki nim zaskoczycie gości

Wesela gwiazd: oryginalne atrakcje, którymi znani zaskoczyli gości

Gwiazdy zawsze wiedzą, co zrobić, żeby zachwycić wszystkich. Niektóre decydują się na śluby za granicą, a jeszcze inne na nietypowe atrakcje weselne.

Przedstawiamy 4 znane pary, które postawiły na oryginalne dekoracje i niespodzianki dla gości.

1. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub w 2016 roku. Gwiazda TVN-u zadbała o to, żeby jej przyjęcie było perfekcyjne. Zorganizowała wesele w stylu glamour. Panna młoda miała szaro-srebrną kreację z piórami. Dekoracje były białe i nie zabrakło złotych dodatków, jak również modnych od wielu sezonów zielonych elementów. Ciekawą atrakcją był kolorystycznie dobrany do przyjęcia słodki stół, na którym nie zabrakło bezików oraz babeczek z inicjałami pary młodej.

2. Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia i Andrzej zorganizowali wesele w stylu rustykalnym. Postawili na pasujące do tego typu imprez lampki. Największą atrakcją był jednak ogromny napis z ich pseudonimami "Hłanita i Anżej", przy którym wszyscy zebrani robili sobie pamiątkowe zdjęcia. 

Zobacz także: Największe trendy ślubne 2021 roku. 5 rzeczy, bez których nie może odbyć się wesele

3. Meghan i Harry

Choć mogliśmy zobaczyć jedynie oficjalne zdjęcia z ceremonii tej pary, brytyjskie media ze szczegółami opisały, co wydarzyło się na weselu Sussexów. Na przyjęciu wystąpił m.in. Elton John. Do dyspozycji gości natomiast było dostępne stoisko z watą cukrową oraz bar, na którym serwowano drinki kojarzące się z parą młodą. Jeden z nich np. nosił nazwę "Kiedy Harry poznał Meghan". 

4. Chiara Ferragni i Fedez

Włoska blogerka i jej ukochany też zorganizowali huczne wesele. Dla swoich gości przygotowali prawdziwą niespodziankę, jaką było... wesołe miasteczko. Nie zabrakło także kolorowych rac dymnych. Czegoś podobnego w historii ślubów gwiazd do tej pory nie widzieliśmy. 

Zobacz także: 5 błędów, które panny młode popełniają podczas organizacji wesela. Lepiej uważaj

loader

Gwiazdy na czerwonym dywanie chcą prezentować się jak najlepiej. Niektóre z nich zdecydowały się na kreacje, które mogłyby spełniać także funkcje... sukien ślubnych.