Zamknij

W trakcie wesela wybuchł pożar. "Myślałam, że to część przedstawienia"

15.06.2022 10:50
W trakcie wesela wybuchł pożar. "Myślałam, że to część przedstawienia"
fot. SHUTTERSTOCK

Trudno przewidzieć wszystkie sytuacje, które mogą się wydarzyć podczas wesela. Na pewnym przyjęciu ślubnym niespodziewanie... wybuchł pożar. Nagranie z tego incydentu ma już ponad milion wyświetleń.

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para chce, żeby ten dzień był wyjątkowy i przebiegł dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała. Niestety nie zawsze wszystko idzie po myśli państwa młodych. Zdarza się, że podczas wesela dzieją się rzeczy, na które żadni nowożeńcy nie mogą być przygotowani. Ostatnio pisaliśmy o mężczyźnie, który zepsuł pewnej parze moment uroczystego krojenia tortu. Jakiś czas temu natomiast na jednym z przyjęć ślubnych wybuchł pożar. 

W trakcie wesela wybuchł pożar

Maria Jose, która działa na TikToku pod pseudonimem "longstory5561", opublikowała nagranie z pewnego wesela. Przyjęcie ślubne zorganizowane zostało na zewnątrz. Na wideo ujęto bliskich państwa młodych siedzących przy okrągłych stołach pod zadaszeniem. Wszyscy goście trzymali w rękach płonące race tortowe.

W pewnym momencie na nagraniu widać, jak jeden z uczestników wesela biegnie przez środek sali, starając się ominąć pozostałych gości. Nad głową trzyma płonącą dekorację ślubną - na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to jeden z suchych kwiatów stojących na stolikach. Gdy dociera w bezpieczne miejsce z dala od innych, rzuca bukietem na podłogę. Na szczęście po chwili ogień gaśnie.

Zobacz także: Narzeczony bez pytania zwrócił jej suknię ślubną. "Byłam zszokowana"

Państwo młodzi i goście dosadnie przekonali się o tym, że nie warto igrać z ogniem.

Pożar na weselu. "Myślałam, że to część przedstawienia"

Nagranie tiktokerki stało się hitem internetu. Do tej pory wideo obejrzano ponad 1,3 mln razy. Część użytkowników aplikacji przyznało, że na początku myśleli, że mężczyzna biegnący z płonącą dekoracją ślubną pomiędzy stolikami, jest częścią większego przedstawienia. Jedna tiktokerka napisała też, że dla niej, jako kwiaciarki, taka sytuacja to najgorszy koszmar.

A wy byliście kiedyś na weselu, na którym wydarzyło się coś niespodziewanego?

Zobacz także: Pan młody odwołał podróż poślubną. Nie wytrzymał tego, co zrobiła mu żona

Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

RadioZET.pl