Zamknij

Trzy sygnały, które sugerują, że małżeństwo jest skazane na niepowodzenie. Fotografka ślubna nie pozostawia złudzeń

26.04.2022 10:45

Fotografka ślubna opowiedziała na TikToku o trzech znakach, które świadczą o tym, że małżeństwo nie potrwa długo. Nagranie natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. 

Trzy sygnały, które sugerują, że małżeństwo jest skazane na niepowodzenie. Fotografka ślubna nie pozostawia złudzeń
fot. SHUTTERSTOCK

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nie ma się zresztą co dziwić. W końcu to właśnie wtedy zakochani składają sobie uroczystą przysięgę, ślubując miłość, wierność i uczciwość małżeńską. I choć rzeczywiście zdecydowana większość jest wówczas pewna, że chce spędzić resztę życia ze swoim partnerem czy partnerką, to jednak nie zawsze się to udaje. Okazuje się, że niepokojące sygnały, które sugerują, że małżeństwo jest skazane na niepowodzenie, można zauważyć już podczas wesela. Fotografka ślubna zdradza, na jakie znaki powinno się zwrócić szczególną uwagę.

Zobacz także: Prawniczka rozwodowa zdradza, jakich mężczyzn lepiej unikać. Wymienia pięć konkretnych zawodów

Trzy sygnały, które sugerują, że małżeństwo jest skazane na niepowodzenie

Shayla Herrington to fotografka ślubna z Arkansas w Stanach Zjednoczonych. Kobieta jest niezwykle popularna w sieci - jej profil na TikToku obserwuje niemal 300 tys. osób. Influencerka co jakiś czas dzieli się ciekawostkami ze swojej pracy. Na jednym z nagrań zdradziła, jakie są trzy sygnały, które sugerują, że małżeństwo nie potrwa długo. Przyznała, że usłyszała o nich od kolegi z branży, który ma ponad 10-letnie doświadczenie i fotografował mnóstwo par młodych.

Herrington powiedziała, że warto zwrócić uwagę na to, czy jedna z połówek chętnie robi sobie zdjęcia ze swoją rodziną oraz partnerem/partnerką. Niepokój powinna wzbudzić sytuacja, w której mężczyzna (lub kobieta) pozuje z bliskimi wyłącznie sam (sama).

Możesz mieć kilka zdjęć sam na sam z rodzicami, ale robienie więcej niż trzech ujęć jest już trochę podejrzane - wyjaśnia fotografka.

Kolejnym znakiem jest zachowanie druhen i drużbów. Udanego związku na wróży skupianie ich uwagi wyłącznie na jednym z małżonków. Może to oznaczać brak sympatii do drugiej połówki.

Trzecim i zarazem ostatnim sygnałem jest sposób spędzenia wesela przez nowożeńców. Jeżeli ich uwaga skupiona jest głównie na rodzinie i znajomych, możliwe, że nie będą tworzyć udanego związku. W końcu w tym wyjątkowym dniu powinni być dla siebie najważniejsi.

Fotografka ślubna zdradza, jakie małżeństwa nie potrwają długo. Internauci są podzieleni

Nagranie tiktokerki spotkało się z żywą reakcją internautów. Wiele osób przyznało influencerce rację. Jedna z użytkowniczek serwisu napisała na przykład, że jej były już mąż rzeczywiście nie spędzał z nią czasu na weselu, a jego drużbowie w ogóle się nią nie interesowali.

Pojawiły się też głosy krytyki. Niektórzy zdradzili, że choć podczas ich przyjęcia pojawiły się znaki ostrzegawcze zaprezentowane przez tiktokerkę, to do dziś tworzą udane małżeństwo.

A ty co o tym sądzisz?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/dziendobry.tvn.pl