Zamknij

"Perfumowanie ślubu" to nowy trend wśród par młodych. Dzięki temu lepiej zapamiętacie ten dzień

14.06.2021 15:19
"Perfumowanie ślubu i wesele" to nowy trend ślubny 2021 roku
fot. Shutterstock

Pary młode z reguły pamiętają o ładnych perfumach w dniu uroczystości. Mało kto jednak sądził, że staną się one najważniejszym elementem wesela. 

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu wszystkich zakochanych, którzy decydują się na sformalizowanie swojego związku. Nic więc dziwnego, że narzeczeni chcą, żeby był wyjątkowy i niezapomniany. Często jednak para młoda ma w tym dniu tyle do zrobienia, że cała uroczystość mija w mgnieniu oka, a oni mało co z niej zapamiętują. Okazuje się, że są jednak proste sposoby na to, żeby jak najwięcej pozostało w naszej pamięci. Pomóc ma w tym najnowszy trend ślubny, który już stał się hitem.

Zobacz także:  Bezpieczny ślub i wesele w dobie koronawirusa. Na to powinniście zwrócić uwagę

Trendy ślubne 2021: "perfumowanie ślubu i wesela". Na czym polega?

Nie od dziś wiadomo, że na nasze przeżycia i wspomnienia wpływa wiele rzeczy. To, co odbieramy więcej niż jednym zmysłem, jest o wiele łatwiej zapamiętać. 

Dlatego też na popularności zyskuje nowy trend, jakim jest "perfumowanie ślubu i wesela".

Jak podaje portal glamourmagazine.co.uk, chodzi o to, żeby dobrać wyjątkowe perfumy zarówno do panny młodej, jak i do pana młodego. Oba te zapachy muszą się ze sobą odpowiednio komponować. 

Perfumy powinny być dopasowane nie tylko do gustu pary młodej. Przy ich doborze warto wziąć pod uwagę również porę roku, gatunek kwiatów, które znajdą się w bukietach, a także kolory dekoracji. 

To sprawi, że o wiele łatwiej będzie wam zapamiętać wszystkie wyjątkowe chwile ze ślubu i wesela, a następnie sobie je przypomnieć. Wystarczy, że odtworzycie ten zapach po wielu miesiącach w swoim domu. Możecie to zrobić przy pomocy perfum, ale też kadzideł, aromatów i świec o podobnej woni. 

Zobacz także:  Błędy, które panny młode popełniają w dniu ślubu. To może skończyć się źle

Trendy ślubne 2021

"Perfumowanie wesela" to tylko jeden z trendów ślubnych 2021 roku, które będą hitem w najbliższych miesiącach. Na co jeszcze warto postawić? 

  • Zdecydujcie się na przyjęcie w gronie najbliższych - przez pandemię duże wesela wyszły z mody, natomiast mikrośluby stały się hitem. 
  • Dekoracje świetlne.
  • Wiszące ozdoby.
  • Dekoracje XXL.

Pamiętajcie jednak, że to jest wasz dzień. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na najmodniejsze elementy, czy może te sprzed sezonu - i tak będzie wyjątkowy. Ważne, żeby przyjęcie pasowało do waszych osobowości. 

Zobacz także:  5 rzeczy, o których musi pamiętać dobra świadkowa. Na tym zależy pannom młodym

Nie jest łatwo przyjaźnić się z gwiazdą. Istnieje bowiem ryzyko, że na naszym ślubie, zostaniemy przyćmieni przez własną przyjaciółkę.

Źródło: Glamourmagazine.co.uk