Zamknij

Tragedia podczas przedślubnej sesji zdjęciowej. Piorun raził pana młodego

29.08.2022 09:12

Podczas narzeczeńskiej sesji zdjęciowej przyszły pan młody został porażony piorunem. Mężczyzny nie udało się uratować.

Tragedia podczas przedślubnej sesji zdjęciowej. Piorun raził pana młodego
fot. SHUTTERSTOCK

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło w minioną środę 24 sierpnia. Incydent miał miejsce na górze Jade Dragon (Yulong) Snow Mountain w prowincji Yunnan w południowo-zachodnich Chinach.

Zobacz także: Fotograf nazwał pannę młodą imieniem eks jej męża. Mina kobiety mówi wszystko

Piorun raził pana młodego

Jak podaje portal thesun.co.uk, przyszła para młoda wzięła udział w narzeczeńskiej sesji. Do zdjęć pozowała na zboczu góry, w turystycznie popularnym miejscu Spruce Meadow. W pewnym momencie mężczyzna o imieniue Ruan na oczach bliskich i fotografów został porażony piorunem.

Natychmiast wezwano służby ratunkowe, które przetransportowały pana młodego do szpitala. Niestety nie udało się go uratować. Zgon miał nastąpić jeszcze na miejscu incydentu.

Tragedia podczas przedślubnej sesji zdjęciowej

Na około 30 minut przed uderzeniem pioruna lokalne władze wydały żółty alarm meteorologiczny. Ostrzegano przed silnymi opadami deszczu, gradu oraz gwałtownymi burzami. Mimo alertów para postanowiła kontynuować sesję zdjęciową.

Osobom, które w chwili incydentu znajdowały się obok mężczyzny, na szczęście nic się nie stało. Do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające ratowników niosących panna młodego na noszach podczas ulewnego deszczu.

Zobacz także: Zachowanie świadka pana młodego na ślubie oburzyło internautów. "Najgorszy drużba"

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że 48-letnia turystka na oczach córki została porażona piorunem na plaży w Chorwacji. Kobieta doznała licznych urazów i poparzeń. Początkowo lekarze mówili, że jej stan jest krytyczny. Na szczęście Brytyjka przeżyła.

RadioZET.pl/thesun.co.uk/onet.pl/polsatnews.pl