Zamknij

Torty na wieczór panieński mogą być zabawne, z charakterem, ale też eleganckie. Jaki wybierzesz dla swojej przyjaciółki?

15.01.2020
Aktualizacja: 27.02.2020 12:10
Elegancki tort na wieczór panieński niesiony przez druhnę
fot. Shutterstock

Wieczór panieński to wyjątkowe wydarzenie. Podpowiadamy, jakie torty na wieczór panieński nadadzą się idealnie. Zabawne, ciekawe i z charakterem!

Wieczór panieński to wyjątkowe wydarzenie dla każdej przyszłej panny młodej. To symboliczne przyjęcie, które ma być ostatnią szaloną imprezą przyszłej mężatki z przyjaciółkami. To właśnie najbliższe koleżanki organizują takie wydarzenie. Zazwyczaj wtedy przygotowują różne zabawy, wróżby i gadżety. Nieodłącznym elementem jest także tort na wieczór panieński, który zdecydowanie musi być wyjątkowy, żeby każda panna młoda zapamiętała go na całe życie. Jaki zatem powinien być idealny tort na wieczór panieński?

Zobacz także: Gry i zabawy na panieński. Podajemy kilka przepisów na udany wieczór

Najpopularniejsze torty na wieczór panieński

Tort na wieczór panieński to ważny punkt imprezy, który osłodzi wam spotkanie. Istnieją jednak różne pomysły na to, jak w rzeczywistości taki tort powinien wyglądać. W związku z tym, że kobiety często decydowały się na naprawdę pikantne wzory tego typu ciast, coraz częściej odchodzi się od nich, uznając takie za element obciachu. W rzeczywistości jednak można przygotować naprawdę ładne torty na wieczór panieński.

Najpopularniejsze jednak nadal pozostają torty w kształcie męskiego przyrodzenia lub z tego typu dekoracjami. Często są to także ciasta w formie kajdanek, bielizny lub innych gadżetów, które można dostać w sex shopach.

Coraz częściej jednak druhny wykazują się kreatywnością w przygotowaniu tortu na wieczór panieński, biorąc pod uwagę charakter swojej przyjaciółki. Tym samym mogą to być także ciasta w kształcie torebek, butów, a nawet szminek lub całych kosmetyczek!

Zobacz także: Jak wybrać tort weselny? Na to koniecznie zwróć uwagę!

Torty na wieczór panieński – zabawne

Wieczór panieński jest imprezą pełną zabaw, w związku z czym warto w tym dniu postawić na żartobliwy tort. Oczywiście „pikantne ciasta” też mogą być w formie żartu, jednak biorąc pod uwagę zabawne torty, proponujemy pójść w coś bardziej oryginalnego.

Dlatego tak ważne jest, żeby twoją druhną była twoja najlepsza przyjaciółka lub siostra – osoby, które znają cię najlepiej spośród wszystkich. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie im przewidzieć, z jakiego tortu będziesz zadowolona.

Wśród zabawnych tortów na wieczór panieński można wymienić torty w formie fartuszka, wałka lub idąc w stronę nadchodzącego ślubu – sukni ślubnej lub pantofelka. Mogą być na nim także różowe wstążki, kieliszki, albo zdjęcie pana młodego w śmiesznej pozie lub z zabawną miną, a także fotografia ukochanego aktora. Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia!

Zobacz także: One będą twoim wsparciem podczas wesela! Jak wybrać druhny i jakie są ich obowiązki?

Torty na wieczór panieński – ciekawe i oryginalne

Jeżeli wiesz, że ten dzień jest ważny dla twojej przyjaciółki, koniecznie postaw na coś eleganckiego, co będzie wpasowywało się w klimat tego wieczoru. Jeżeli organizujecie wyjście do klubu – postawcie na świecące race i blask, np. jadalne złoto. Jeżeli ma być to impreza w stylu boho – koniecznie zadbajcie o zielone lub drewniane dekoracje na cieście.

Jak już wspomniałam, coraz częściej druhenki decydują się na odzwierciedlenie charakteru przyjaciółki. Jeżeli twoja koleżanka jest miłośniczką torebek, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dostała taki tort. Jeżeli interesuje się filmami – może  to być np. taśma filmowa. Można zamówić także m.in. sceny teatralne, mikrofony, samochody – do każdego da się obrać ten idealny tort.

Zobacz także: Sukienki dla druhen oraz świadkowych. Jakie wybrać na ślub i wesele?

Torty na wieczór panieński – z charakterem

Z charakterem, czyli te „pikantne”. Nie oszukujmy się, na wieczorze panieńskim to one wciąż są tym numerem jeden. Nie ma w tym oczywiście nic złego, niektóre kobiety uwielbiają taką formę żartów. Jeżeli wiesz, że twoja przyjaciółka będzie tym zachwycona, śmiało możesz postawić na tort w kształcie penisa lub zdjęcie nagiego mężczyzny na wierzchu. W końcu, jak się bawić, to się bawić!

Zobacz także:  Co robi świadek na ślubie? Obowiązki, o jakich każdy drużba powinien pamiętać

Nie wiesz, jaką suknię ślubną wybrać? Sprawdź, która będzie dla ciebie idealna!

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która suknia ślubna do ciebie pasuje

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]

Twój ulubiony kolor pomadki do ust to: