Zamknij

Ile prawdy o małżeństwie Diany i Karola ujawnił serial "The Crown"? To przygnębiające

04.12.2020 11:27
Książę Karol zdenerwowany w jasnym mundurze oraz księżna Diana smutna w różowym komplecie podczas podróży do Indii
fot. KAZUHIRO NOGI/AFP/East News

"The Crown", choć pokazuje historię znaną powszechnie, nieustannie budzi ogromne emocje. Czy to, w jaki sposób serial pokazuje związek Diany i Karola, jest prawdziwe?

Brytyjska rodzina królewska od lat jest na pierwszych stronach gazet mediów z całego świata. Ma wielu fanów i budzi ogromne emocje. Nic więc dziwnego, że również serial "The Crown", którego fabuła opiera się na losach rodziny Windsorów, cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Choć niektórzy znawcy rodziny królewskiej zarzucają twórcom hitu Netflixa koloryzowanie rzeczywistości, nie da się ukryć, że niektóre wątki w nim zawarte, są prawdziwe. Zwłaszcza te, dotyczące małżeństwa Diany i Karola, co teraz potwierdził kamerdyner księżnej.

Zobacz także: Szokujące słowa Karola po zaręczynach z Dianą. Poddani nie mogą mu tego wybaczyć

"The Crown": co w serialu jest prawdą o małżeństwie Diany i Karola?

Paul Burrell był kamerdynerem Diany aż do jej śmierci w 1997 roku. Pełnił tę funkcję przez 10 lat. W tym czasie był świadkiem wielu sytuacji, które miały miejsce między Dianą a Karolem. 

Według tego, co Burrell powiedział w rozmowie z magazynem "The Sun", furie księcia Karola, a także jego stosunek do żony, które zostały ukazane w "The Crown", były prawdziwe.

Obawiam się, że właśnie to widziałem za zamkniętymi drzwiami. Miał za żonę prawdopodobnie najpiękniejszą kobietę na świecie, ale o nią nie dbał i właśnie to widać w "The Crown".

Co ciekawe, kamerdyner zdradził również historię, która nie została ukazana w "The Crown", a sam był jej świadkiem. 

Przedstawiłbym jeszcze jedną scenę, gdy księżna Diana wystroiła się dla niego w biało-czarną sukienkę, a on skomentował jej wygląd słowami: "Wyglądasz, jakbyś należała do mafii" - wspomina.

Nie od dziś wiadomo, że relacje między Dianą a Karolem były oschłe. To przykre, że wyglądały aż tak źle. 

Zobacz także: Ślub Diany i Karola nie był idealny. Zaliczyli 3 wpadki, które pamiętamy do dziś

Śluby to wyjątkowy dzień, ale też taki przeżycie, że łatwo o wpadkę w czasie ceremonii. A te zdradzają się również gwiazdom. W tym przypadku wtopy zyskały miano skandali!