Zamknij

Teściowie nie chcą, żeby zaprosił swoich rodziców na ślub. Oni postanowili się odegrać

05.07.2022 14:30
Teściowie nie chcą, żeby zaprosił swoich rodziców na ślub. Oni postanowili się odegrać
fot. Shutterstock

Rodzice pana młodego poczuli się urażeni, gdy dowiedzieli się, że syn nie zamierza zaprosić ich na ślub przez przyszłych teściów. Postanowili się odegrać.

Nie bez powodu mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Teraz boleśnie przekonali się o tym rodzice tego pana młodego. Szykowali się bowiem na wymarzony ślub syna, po czym dowiedzieli się, że mężczyzna nie zamierza ich zaprosić na swoje wesele. Okazuje się, że wszystkiemu winni są jego przyszli teściowie. Rodzice mężczyzny doskonale wiedzą jednak, co zrobić, żeby dać nauczkę niewdzięcznemu synowi. Postanowili nie czekać i wziąć sprawy w swoje ręce. 

Zobacz także: Dowiedziała się, jak poznali się jej rodzice. Teraz nie chce zaprosić ich na swój ślub

Teściowie nie chcą, żeby zaprosił swoich rodziców na ślub

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu ojca pana młodego na forum reddit.com. Mężczyzna jest rozczarowany postawą swojego syna. 

Okazuje się, że pan młody pokłócił się z rodzicami przez swoich przyszłych teściów. Gdy doszło do spotkania obu rodzin, nagle okazało się, że jego mama i tata nie są tolerowani przez rodziców jego narzeczonej.

Zgodnie z tym, co usłyszałem: "Nie jesteśmy ludźmi w ich typie". (...) Czują, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy i zawstydzimy ich na rodzinnym weselu - poinformował internauta. 

Brak aprobaty ze strony teściów sprawił, że pan młody nie zamierza zaprosić swoich rodziców na ślub i wesele. Oni postanowili się odegrać. 

Zobacz także: Ta kobieta nie chce zaprosić swoich bliskich na ślub. Boi się, że przyniosą jej wstyd

Rodzice pana młodego postanowili się odegrać

Pan młody zapomniał najwyraźniej o jednym istotnym szczególe - to rodzice kupili dom, w którym mieszka z narzeczoną. Okazuje się, że niedawno wprowadzili się tam także jego przyszli teściowie. Ojciec pana młodego dowiedział się o tym dopiero wtedy, gdy poszedł wyjaśnić z synem całą sytuację. 

Powiedzieli mi, żebym opuścił ich dom. Olałem to i powiedziałem, że to oni mają 30 dni na jego opuszczenie. Kazałem im przekazać mojemu synowi, że sprzedam dom, a on może znaleźć inne miejsce do życia z nimi wszystkimi - powiedział.

Internauci, którzy skomentowali wpis mężczyzny, uważają, że postąpił słusznie. Większość z nich staje po jego stronie. A co wy sądzicie o całej tej sytuacji? 

Zobacz także: Ta panna młoda nie zamierza zaprosić rodziny na ślub. Internauci: "Jesteś podstępna"

Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com